Benešov – Vítkovice 5:4 (2:1 po s.n.) | Bulldogs – Mladá Boleslav 7:9 (kon.) | Havířov – Liberec 6:5 (po pr.)
Bohemians juniorky – Chomutov 9:4 (kon.) | Sparta – Tatran 3:9 (kon.) | Třebíč – Ostrava 3:15 (kon.)
Torpedo Havířov
6:5 (2:1, 1:2, 2:2 - 1:0)
FBC Liberec
Neděle 12.01.2014, 15:00 • MSH Havířov • G2 liga juniorů

Velmi kvalitní a vyrovnané utkání skončilo až v prodloužení, kdy o vítězství rozhodl Richard Kraus. Bonusový bod tedy zůstává v Havířově. To je pro dnešní podvečer z mé strany všechno, přeji příjemný zbytek víkendu a někdy příště u florbalových přenosů na počtenou. (17:20:02)

65:00

64:22
    Havířov právě vstřelil branku!
    Je dohráno, vítězství Havířovu zařídil RICHARD KRAUS. Asistence: Vojtěch Mžyk.

63:37
    Seidl se snažil dobře dorážet před bránou, jenže gólman si celou situaci pohlídal.

61:49
    Vilím zkusil pozornost Strýčeka, ten je ale připraven.

60:01

Po základní hrací době je stav utkání vyrovnaný a tak za malou chvíli začne prodloužení.

60:00

58:56
    Jen těsně vedle Nešťákovy brány proletěla střela Bitmana.

56:40
    Proti střele Šimíka vytáhl Strýček dokonalý zákrok.

55:46

55:21
    Opět nádherná střela Mžyka! Liberec měl opět trochu štěstí.

54:45

53:46
    Vyloučení na straně hostí, za bránění ve hře si na dvě minuty odpočine Jiří Strobach.

52:45
    Domácí si zahrají oslabení, ze hry míří Jan Šimík na 2 minuty za bránění ve hře.

51:47
    Dobrá střela Mžyka končí na spojnici hostující brány.

51:11
    Liberec právě vstřelil branku!
    Krásnou střelou DAVIDA TAMPIERA je srovnáno. Asistence: Jiří Strobach.

50:34
    Jedna nepřesná přihrávka střídá druhou.

46:58
    Klozova střela letěla jen těsně mimo bránu hostí.

Nikol Kuncová

Branky a nahrávky: 8. Mžyk (Kraus), 9. Mžyk (Šochman), 27. Příhoda (vla.), 44. Mrowiec, 46. Mrowiec (Šimík), 65. Kraus (Mžyk) – 16. Strobach (Erler), 30. Němeček (Havlín), 36. Hiadlovský (Erler), 41. Erler (Strobach), 52. Tampier (Strobach)

Torpedo Havířov: Nešťák (Musil) – Duda – Třaska, Glogar, Kloza, Kraus, Antoszyk, Šochman, Zemánek, Vilím, Pěgřímek, Mrowiec, Seidl, Delong, Šimík, Folwarczný, Drobisz, Pařenica, Mžyk
    FBC Liberec: Strýček (Slabý) – Bitman – Hiadlovský, Němeček, Jágr, Příhoda, Böhm, Rondoš, Havlín, Tampier, Strobach, Kosák, Erler, Uher

Rozhodčí: Miroslav Tkáč a Radim Sýkora