Sampdoria – Udinese 3:0 (kon.) | Inter – Chievo 1:1 (kon.)
1:1 (1:1)
Chievo Verona
Pondělí 13.01.2014, 21:00 • Stadio Giuseppe Meazza (Milano) • Italská Serie A

Pro dnešek je to vše, příště opět na shledanou. (22:58:37)

Jednoznačný favorit z Milána nezvládl domácí zápas a s podceňovaným Chievem jen remizuje 1:1. Byli to navíc hosté, kdo se jako první ujal vedení. Již v 8. minutě poslal balon do sítě Paloschi. Srovnat se ale Interu podařilo záhy, to když zakončil pohlednou akci ze středu vápna střílející Nagatomo.

Verona ale ve zbytku utkání kvalitně bránila a nedovolila soupeři více výraznějších šancí. I proto se tak oba dnešní soupeři rozcházejí smírně – 1:1.

90+4
    Zmatek ve vápně Chieva, Frey ale odkopává balon do bezpečí.

90+3
    Blíží se závěrečný hvizd, a to čím dál tím rychleji. Je to paradoxní, ale s blížícím se koncem hrají předzápasoví outsideři hosté lépe a lépe.

90+2
    Nastavovat se budou hned 4 minuty.

90
    Běží nastavený čas, Interu už nyní mnoho času nezbývá...

89
    Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Hugo Campagnaro, přichází Rubén Botta.

88
    Za pomezní čarou je nyní ošetřován obránce hostů Sardo.

87
    Hostům se daří hru kouskovat, tlak Interu tak není celistvý. Chievo je tak blízko nečekanému zisku bodů.

85
    Rohový kop budou zahrávat hosté...

84
    Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Zdravko Kuzmanović, přichází Saphir Taïder.

83
    Inter měl k dispozici standardní situaci, obrana Chieva ale odvrací i další balon do bezpečné vzdálenosti od vlastní branky.

81
    Hosté však poctivě brání, Inter nemá prostor jak se prosadit.

80
    Théréau ušetřil několik desítek vteřin s míčem na útočné půli, Inter však nyní již přechází na útočnou půli.