Bordeaux – PSG 1:3 (kon.)
Girondins Bordeaux
1:3 (0:1)
Paris Saint-Germain
Úterý 14.01.2014, 21:00 • Stade Jacques Chaban-Delmas, Bordeaux • Francouzský Ligový pohár

To je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný den a u dalších utkání zejména Ligue1 napočtenou. (23:14:26)

Statistiky utkání

Střely: 5 – 10
    Střely na branku: 3 – 5
    Rohy: 4 – 4
    Žluté karty: 2 – 1
    Červené karty: 0 – 0

Je dobojováno! Cesta do semifinále poháru se nerodila lehce. Na začátku druhé půle udělal Rabiot obrovskou hrubku a Poko vyrovnal. Stejný hráč se pak zosobnil do role spasitele PSG, když v 85 minutě strhl vedení na straně Pařížanů. Za další 3 minuty již bylo rozhodnuto, když se trefil Matuidi. Srdnatě bojují Bordeaux již nic dalšího nevymyslelo a tak v poháru končí. Naopak PSG pokračuje dále.

90+4
    Cavani drží míč u rohového praporku, nakonec předává Lucasovi.

90+3
    Faul u středu hřiště, jeho obětí je Rolán.

90+2
    PSG přechází přes polovinu hřiště, Lucas na pravé straně čeká kudy vést další útok.

90+1
    Hosté drží míč na svých kopačkách a už chtějí v poklidu dohrát utkání do konce. Domácí jim však jejich rozehrávku chtějí narušit svým napadáním.

90
    Hlavní sudí se rozhodl, že utkání protáhne ještě o 4 minuty.

90
    Utkání se bude již jen dohrávat. začala poslední minuta druhé půle.

88
    Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
    A je rozhodnuto o postupu do semifinále poháru. Pastore předal do vápna na Cavaniho, který míč přenechal BLAISE MATUIDIMU, který prostřelil Carrassa potřetí.

88
    Na druhé straně Lavezzi trefuje pouze rukavice Carrassa, který musel na zem.

87
    Ještě možnost Maurice-Belaye, ale centr se mu nepovedl.

86
    Bordeaux má už jen 4 minuty na to se zápasem ještě něco udělat.

85
    ADRIEN RABIOT napravuje svoje zaváhání ze začátku poločasu. dostal ideální pas do vápna, kde jej levačkou poslal do sítě. Carrasso skočil přesně na opačnou stranu.

84
    Rolán si zpracoval míč v pokutovém území, dokázal se s ním otočit, jeho pokus vyplul mezi nohama jednoho z obránců, Siguru byl pozorný a míč zachytil.

83
    Lavezzi předal před vápnem centrem přes šestnáctku míč na Lucase, jeho volej letěl příliš vysoko, než aby ohrozil branku Carrassa.

83
    Saivetův pokus zablokovala hostující obrana.

82
    Hosté přidali na obrátkách, ale zatím nemají souvislejší tlak. Domácí hrají velmi obětavě a nepouští PSG do žádných šancí.