Jihoafr. republika – Mali 1:1 (kon.) | Nigérie – Mosambik 4:2 (kon.)
Nigérie
4:2 (2:2)
Mosambik
Středa 15.01.2014, 19:00 • Cape Town Stadium, Kapské Město, JAR • Africké mistrovství národů

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:54:41)

Dnešní utkání je u konce. Ze svého prvního vítězství se radují fotbalisté Nigérie, kteří dnes přehráli Mosambik 4:2. Pro poražené je to druhá porážka na turnaji, byť dnes nesehráli vůbec špatné utkání.

90+5
    Střídání v týmu Nigérie: ze hřiště odchází Rabiu Ali, přichází Dumte Pyagbara.

90+4
    Nigerijci ještě chtějí střídat.

90+3
    Kwambe vhazuje z pravé strany, na polovině Mosambiku.

90+1
    Sudí Bangoura přičetl zdržování Nigerijců k nastavenému času, celkem se bude hrát ještě čtyři minuty.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, Nigerijci se již o výsledek nemusí obávat.

88
    Nigérie právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto, Mosambičané se již nestihli vrátit po neúspěšné akci na polovině soupeře, Nigerijci zaútočili a BARNABAS IMENGER parádním obloučkem z pravé strany překonává Soarita.

88
    Odkop Nigerjců na polovinu Mosambiku, soupeř se ale okamžitě vrací zpět, s míčem u nohy.

87
    Nigerijci již hodně zdržují, stále se povalují po trávníku po sebemenším kontaktu se soupeřem.

86
    Nigerijci rozehráli volný kop, míč ale prolétl pouze vedle branky.

85
    Střídání v týmu Mosambik: ze hřiště odchází Josimar, přichází Beto.

85
    Miró za faul na vlastní polovině dostává žlutou kartu.

84
    A také Nigerijci budou mít k dispozici zajímavou standardní situaci.

84
    Odkop od branky Nigérie, Agbim si dal načas s rozehrávkou.

83
    Dário Khan těsně nedoskočil míč před brankou, to by byl jistý gól!

82
    Mosambičan Kwambe faulován na pravé straně, v blízkosti pokutového území soupeře, zajímavá standardní situace pro Mosambik.