Zimbabwe – Uganda 0:0 (kon.) | Burkina Faso – Maroko 1:1 (kon.)
1:1 (0:1)
Maroko
Čtvrtek 16.01.2014, 19:00Africké mistrovství národů

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:53:38)

Dnešní utkání končí zaslouženou remízou. Maročané dali gól hned v první minutě zápasu a od té doby jako by se zaměřili na uhájení svého hubeného náskoku. Burkina Faso byla aktivnější, vytvářela si šance a nakonec se i dočkala vyrovnávacího gólu, který vstřelil v 88. minutě Ouédraogo. Maročané tak ani ve svém druhém utkání ve skupině nevítězí a znovu získávají pouze bod, pro Burkinu Faso je to první bod, po předchozí porážce od Ugandy 1:2.

90+2
    Winkome Zoungrana dostává žlutou kartu za faul na vlastní polovině.

90+2
    Rozhodčí nastavil celkem tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Centr letí z pravé strany do vápna Burkiny Faso, ke nepřesně hlavičkuje jeden z hráčů v bílém, odkop od branky.

90
    Maročané získávají volný kop na polovině soupeře.

89
    Střídání v týmu Maroko: ze hřiště odchází Adil Sassa, přichází Abderrahim Achchakir.

88
    Burkina Faso právě vstřelila branku!
    Zasloužené vyrovnání! BASSIROU OUÉDRAOGO vyrovnává v samém závěru zápasu, když na hranici ofsajdu zakončuje z hranice malého vápna.

87
    Rohový kop rozehrán "na krátko", nakonec se míč dostává k Rakimu, který pálí ze střední vzdálenosti, to byla povedená střela, míč letí vedle jen o nějaký ten metr!

86
    Maročané se v závěru zápasu sice příliš do útoku nehrnou, přesto si však nyní vypracovali rohový kop.

84
    Odkop od branky Maroka, míč míří na polovinu soupeře.

83
    Burkiňané stále hledají cestu k brance soupeře.

82
    Na hřišti lékařský tým Burkiny Faso po souboji ve vápně Maroka.

80
    Poslední desetiminutovka dnešního zápasu, Maročané stále hájí nejtěsnější vedení.

79
    Střídání v týmu Burkina Faso: ze hřiště odchází Youssouf Kabore, přichází Elisee Demankel To.