Hattrick Brno – Pelhřimov 3:1 (kon.) | FBC Start98 – Svitavy 4:7 (kon.) | Litvínov – Česká Lípa 4:3 (po pr.)
1. FBK Rožnov p/R – Paskov 7:6 (po pr.) | Znojmo – Florbal Ústí 4:5 (kon.)
SK Bivoj Litvínov
4:3 (0:0, 3:1, 0:2 - 1:0)
FBC 4CLEAN Česká Lípa
Sobota 18.01.2014, 19:00 • SH SPORTaS, s. r. o. u Koldomu, Litvínov • 1. liga mužů

Máme za sebou hodně vyrovnané utkání, na jehož konci se z vítězství raduje Litvínov, který přetlačil Českou Lípu až v prodloužení. Po bezbrankové první třetině začaly góly padat v prostředním dějství, kdy na branku Kropáčka ihned zareagoval Novák. Hertl s Krejčím pak sice domácím zajistili dvoubrankový náskok, jenže Marhan s Karlem poslali duel do nastaveného času. V něm byl úspěšnější Bivoj, který si záslouhou trefy Mandelbauma připsal bod navíc. To je ode mě pro dnešek vše, děkuji vám za pozornost a přeji vám příjemný zbytek sobotního večera. (21:39:02)

63:47

63:47
    Litvínov právě vstřelil branku!
    MAREK MANDELBAUM tentokrát zakončoval sám, a jak se ukázalo, byla to pro Bivoj správná varianta. Litvínovský hráč vystřelil a tečovaný míček skončil za zády Ponomareva. Bez asistence.

62:58
    Fotbalovou hantýrkou by se dalo říct, že Mandelbaum centroval před Ponomareva, ale nikdo z Litvínovských přihrávku nepřevzal.

61:56
    Rozhodující gól měl na své florbalce Novák, jenže mu střela nesedla a skončila mimo výseč.

60:55
    V nastaveném čase mají častěji míček v držení hosté, ale do blízkosti Kohouta se zatím nikterak netlačí.

60:01

V průběhu třetí části Českolipští dohonili dvoubrankové manko a zásluhou Marhana a Karla vyrovnali na 3:3, čímž si zároveň vynutili prodloužení.

60:00

59:28
    O jedno z posledních zakončení se pokusil Slaný, ale jeho teč končí vedle. Utkání spěje do prodloužení.

58:55
    Česká Lípa si vyžádala oddechový čas!

58:54
    Hosté nijak vážně v početní převaze Kohouta neohrozili, vyloučený Werner se vrací do hry.

56:54
    Až v závěru základní hrací doby jsme svědky prvního vyloučení, za hrubost odešel na trestnou lavici Werner. Česká Lípa tak bude mít k dispozici první přesilovku.

56:02
    Dvojice Jirsa – Karel teď pořádně vystrašila Kohouta, který se měl v litvínovské brance co ohánět, aby zabránil nejhoršímu.

55:43
    O další ekvilibristickou vložku se pokusil Slaný, ale se zlou se potázal.

54:50
    Vedoucí gól měl na florbalce Marhan, ale radost mu překazil výborným zákrokem Kohout, který tak alespoň prozatím udržel nerozhodný stav!

53:43
    Česká Lípa právě vstřelila branku!
    Když své šance nevyužili Litvínovští, udeřilo na opačné straně. Bezouška oslovil JAKUBA KARLA, který jeho nabídku přetavil ve vyrovnání. Asistence: Radek Bezouška.

51:53
    Také do další akce se zapojil Hocelík, který byl tentokrát v roli zakončovatele, ovšem Ponomarevovu klec zcela minul.

Michal Šandor

Hledáme zpravodaje pro tým SK Bivoj Litvínov. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 23. Kropáček (Hocelík), 27. Hertl, 34. Krejčí (Mandelbaum), 64. Mandelbaum – 23. Novák (Slaný), 44. Marhan (Slaný), 54. Karel (Bezouška)

SK Bivoj Litvínov: Kohout – Werner, Kropáček, Řeháček, Chládek, Hocelík, Hulič, Hertl, Plomer, Černý, Krejčí, Skořepa, Mandelbaum, Klemeš, Skalitz, Pecháček, K. Skuhrovec, M. Skuhrovec.
    FBC 4CLEAN Česká Lípa: Ponomarev – Vnuk, Tichý, Pastor, Slaný – Bezouška, Marhan, Jeřábek, Motejzík, Mlejnek, Novák, Procházka, Karel, Jirsa, Podrabský.

Rozhodčí: Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora