Královské Vinohrady – Kopřivnice 7:1 (kon.) | Hattrick Brno – Florbal Ústí 7:5 (kon.)
TJ Sokol Královské Vinohrady
7:1 (2:0, 3:1, 2:0)
FBC Vikings Kopřivnice
Neděle 19.01.2014, 16:00 • TJ Sokol Vinohrady • 1. liga mužů

58:49
    Královské Vinohrady právě vstřelily branku!
    Do prázdné branky se s přehledem trefil LUKÁŠ GREGOR. Asistence: Lukáš Lanc.

54:33
    Vyloučen hráč Jan Králík družstva TJ X3M Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hra rukou.

50:42
    Velmi lehkou úlohu již měl JOSEF MAREŠ, když na středu hřiště obdržel přihrávku a s přehledem zvýšil vedení svého týmu. Asistence: Ondřej Stuchlík.

38:48
    ZBYNĚK STUCHLÍK posílá míček nechytatelně do vzdálenějšího rohu branky. Asistence: Jan Svoboda

38:06
    Mareš poslal míček JANU KRÁLÍKOVI před prázdnou branku! Asistence: Josef Mareš.

33:59
    JAN KRÁLÍK lišácky kličkou do bekhendu překonal Pinďáka a zvyšuje náskok domácích. Asistence: Ondřej Stuchlík.

30:46
    Vyloučen hráč Patrik Kovářík družstva TJ X3M Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.

26:23
    Vikings Kopřivnice právě vstřelili branku!
    Dovolím si použít větu pana Zamazala – "Kopřivnice udeřila z ničeho nic!" Od mantinelu vymetl všechny pavouky v Mrkosově brance LUKÁŠ VÁVRA. Asistence: Lukáš Soukal

17:55
    Vyloučen hráč Patrik Kovářík družstva TJ X3M Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za špatné střídání.

06:20
    Vyloučen hráč Daniel Opatřil družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za špatné střídání.

05:21
    Krásný ťukec v oslabení – Dolejš na Králíka a ten z první na JOSEFA MAREŠE, který si počkal, až si Pinďák lehne a střelou na bližší tyč rozvlnil síť v oslabení. Asistence: Jan Králík.

04:42
    Vyloučen hráč Ondřej Houra družstva TJ X3M Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.

04:25
    Domácí se dostávají do vedení zásluhou JANA SVOBODY. Asistence: Martin Rossi.

03:20
    Byli jsme svědky první střely, která skončila na tyčce branky hostů.

Alan Šrámek

Nikol Kuncová

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Sokol Královské Vinohrady. Více informací zde.

Hledáme zpravodaje pro tým FBC Vikings Kopřivnice. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 5. Svoboda (Rossi), 6. Mareš (Králík), 34. Králík (Stuchlík O.), 39. Králík (Mareš), 39. Stuchlík Z. (Svoboda), 51. Mareš (Stuchlík O.), 59. Gregor (Lanc) – 27. Vávra (Soukal)

TJ Sokol Královské Vinohrady: Mrkos (Weissgärber) – Gregor, Kovařík, Šach, Rossi, Mareš, Králík, Smutný, Linhart, Raiter, Lanc, Svoboda, Mucha, Dolejš, Stuchlík Z., Stuchlík O., Houra
    FBC Vikings Kopřivnice: Pinďák (Kapoun) – Řeha, Podlezl, Sladkovský, Baďura, Nehera, Kresta, Longauer, Kubátko, Rebroš, Lichnovský, Vávra, Opatřil, Soukal, Klemens, Matúš Z. Matúš J.

Rozhodčí: Libor Gavlas a Lukáš Mikula