Středočeský kraj – Ústecký kraj 1:4 (kon.) | Zlínský kraj – Plzeňský kraj 1:4 (kon.) | Jihočeský kraj – Jihomoravský kraj 5:0 (kon.)
Kraj Vysočina – Olomoucký kraj 3:2 (kon.) | Ústecký kraj – Karlovarský kraj 4:3 (kon.) | Plzeňský kraj – Liberecký kraj 1:2 (kon.)
Královéhradecký kraj – Středočeský kraj 2:1 (kon.) | Pardubický kraj – Zlínský kraj 1:4 (kon.) | Praha – Jihomoravský kraj 7:1 (kon.)
Moravskoslezský kraj – Olomoucký kraj 2:2 (kon.) | Jihočeský kraj – Královéhradecký kraj 3:2 (kon.) | Kraj Vysočina – Pardubický kraj 10:2 (kon.)
Karlovarský kraj – Praha 1:4 (kon.) | Liberecký kraj – Moravskoslezský kraj 1:4 (kon.)
Kraj Vysočina
10:2 (5:1, 4:1, 1:0)
Pardubický kraj
Pondělí 20.01.2014, 16:45 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Olympiáda dětí a mládeže

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:45.

Kraj Vysočina: Škarek (Šťastný) – Frič, Habermann, Havelka, Mareš, P. Slabý, Trejbal, Vála – Adam, Bednář, Donda, Geba, Kaut, Machala, Nečas, Novák, Prokš, J. Slabý, Strnad, Veverka, Vrátný.

Pardubický kraj: Vlk (Joska) – Žouželka, Mert, Mikula, Oliva, Dubovčí, Sýkora – Polák, Zadina, Kukla, Zahradník, Pochobradský, Machač, Hašek, Matys, Černý, Jakubec, Bucek, Hlaváček, Blümel

Rozhodčí: Hejduk – Kotlík, Ryšavý.

Na ledové ploše právě probíhá rozbruslení.

00:01

0:22
    Kraj Vysočina právě vstřelil branku!
    Vysočina se dostává velmi rychle do vedení. Nečas našel před brankou MARTINA KAUTA, který bez váhání poslal kotouč do branky. Asistence: Martin Nečas.

1:23
    Už je to o dvě branky. V útočném pásmu se dostal ke kotouči DOMINIK ADAM, který se poté nacpal před Vlka, kterého po kličce do bekhendu překonal. Asistence: Josef Vrátný.

2:02
    Utkání má zatím zcela jednoznačný průběh, když je domácí Vysočina velmi aktivní.

2:48
    Ke střele přes obránce se dostal Donda, ale jeho pokus skončil vedle branky.

3:10
    Vysočina navyšuje své vedení na rozdíl tří branek, když se střelou přes obránce trefil k pravé tyči MATĚJ NOVÁK. Asistence: Jiří Slabý.

3:10
    Do branky Pardubického kraje nastupuje Joska.

4:03
    Vysočina v útočení nepřestává a stále se drží v útočném pásmu.

4:21
    Ani Joska dlouho čisté konto neudržel. Velký důraz na brankovišti předvedl VOJTĚCH VEVERKA, který je po zásluze odměněn brankou. Asistence: Matěj Novák.

4:21
    Pardubický kraj si vyžádal oddechový čas.

4:57
    Vysočina bude hrát v oslabení. Za držení hole je vyloučen na 1 minutu Machala.

5:21
    Od modré čáry to zkusil Žouželka, ale jeho pokus dokázal jeden z bránicích hráčů zablokovat.

5:42
    Vysočina se osvobozuje.

5:57
    Kraj Vysočina hraje v plném počtu.

6:11
    Vysočina navyšuje své vedení. Mareš našel z levé strany u pravé tyče volného DOMINIKA ADAMA, pro kterého nebyl problém poslat kotouč do odkryté klece. Asistence: Lukáš Mareš.

7:10
    Pardubický kraj je stále pod velkým tlakem.

7:36
    Z levého kruhu se dostal ke střele Nečas, který trefil pouze Josku do ramene.

8:29
    Od modré čáry to zkusil Geba, ale Joska dokázal střelu vyrazit pravým betonem.

9:07
    Vysočina bude hrát opět ve čtyřech. Na 1 minutu je za krosček vyloučen Jiří Slabý.

9:35
    Pardubický kraj se drží v útočném pásmu. Škarek zatím bez zákroku.

10:07
    Vysočina hraje v plném počtu.

11:10
    Novák hledal z levé strany před brankou Nečase, ale ten se ke kotouči dostat nedokázal.

12:03
    Škarek si připisuje velmi dobrý zákrok lapačkou.

13:00
    Pardubický kraj dokázal v posledních minutách vyrovnat hru.

13:36
    Adam přihrával z pravé strany před branku, ale jeho pokus zastavil bránící hráč.

14:02
    Z pravého kruhu vystřelil nepřesně přes obránce Blümel.

14:41
    Pardubický kraj právě vstřelil branku!
    Pardubický kraj se před koncem první třetiny raduje ze vstřelené branky. FILIP ZADINA se dostal ke kotouči ve středním pásmu, dostal se do útočného pásma, kde posléze střelou z mezikruží poslal kotouč do pravé šibenice. Velmi pohledná individuální akce. Bez asistence.

15:00

Po první třetině vede Vysočina nad Pardubickým krajem 5:1. Uvidíme, jak se bude utkání vyvíjet nadále. Druhá třetina začne přibližně v 17:31.

15:01

15:42
    Vysočina vstoupila do druhé třetiny velmi aktivně a kombinuje v útočném pásmu.

16:12
    Pardubický kraj se ale dokázal pro tuto chvíli tlaku svého soupeře ubránit.

16:58
    Nadějná akce Pardubického kraje končí zakázaným uvolněním.

17:13
    Vysočina přidává další branku. Do samostatného úniku se dostal JIŘÍ SLABÝ, který po kličce do bekhendu poslal kotouč do branky. Asistence: Josef Vrátný, Dominik Adam.

18:21
    Je tu další branka Vysočiny. Těsně před Joskou se dostal ke kotouč MARTIN KAUT, který střelou po ledě poslal kotouč k levé tyči. Asistence: Martin Nečas.

19:02
    Kanonáda Vysočiny pokračuje. U levé tyče se ke kotouči dostal MATĚJ NOVÁK a pro toho už nebyl problém poslat kotouč do branky. Asistence: Milan Strnad.

19:52
    Vysočina se nadále snaží útočit.

20:27
    Zadina se pokoušel přejít individuálně přes dva hráče Vysočiny, ale s tímto záměrem neuspěl.

21:39
    Vysočina bude hrát přesilovou hru. Za podražení je vyloučen na 1 minutu Hlaváček.

21:45
    Z pravého kruhu to zkusil Veverka, ale Joska dokázal jeho pokus vyrazit.

22:23
    Vysočina se dopustila postavení mimo hru.

22:39
    Pardubický kraj hraje v plném počtu.

22:55
    Vysočina bude hrát ve čtyřech. Za sekání je na 1 minutu vyloučen Vrátný.

23:15
    V oslabení se vydal do útoku Kaut, ale Joska se nenechal překvapit střelou z levé strany.

23:55

25:09
    Škarek raději přerušil hru, když zalehl odražený kotouč.

26:00
    Už jen jediná branky dělí Vysočinu od vstřelení desátého gólu. MARTIN NEČAS si pohrál s obranou Pardubického kraje, aby následně vykoupal i Josku, kterému poslal kotouč do branky po bekhendové kličce. Asistence: Milan Strnad.

26:58
    Před brankou Škarka vznikl velký závar, který nakonec dokázal brankář Vysočiny vyřešit.

27:45
    Pardubický kraj se pokouší vstřelit branku, ale Škarek je velmi pozorný.

28:37
    Současně jsou vyloučeni. Hráči Vysočiny Novák s Veverkou a hráč Pardubického kraje Žouželka. Vysočina bude hrát tedy minutu v oslabení.

29:09
    Pardubický kraj přesilovou hru využívá. FILIP ZADINA vystřelil z levého kruhu a překonal Škarka střelou pod vyrážečku. Bez asistence.

29:36
    Vysočina se v poslední minutě druhé třetiny musí bránit.

30:00

Vysočina ve druhé třetině pokračovala ve své střelecké aktivitě a tak je stav po druhé třetině 9:2. Třetí třetina začne přibližně v 18:00.

30:01

30:01
    Na třetí třetinu nastoupil do branky Vysočiny Šťastný.

30:18
    Vysočina se radovala z desáté branky, ale ta nakonec není uznána, když hráč Vysočiny dopravil kotouč do branky bruslí.

31:36
    Z pravého kruhu zkusil štěstí Strnad, ale jeho pokus skončil vedle branky.

31:56
    Střelou přes obránce to zkoušel Novák, ale Joska jeho pokus dokázal udržet na své hrudi.

32:34
    V rohu kluziště zůstává po nárazu do mantinelu na ledové ploše jeden z hráčů Vysočiny.

32:34
    Ležícím hráčem byl Jiří Slabý, který velmi otřesen odjíždí na střídačku.

33:15
    Vysočina hraje velmi aktivně a snaží se přidat další branku.

34:23
    Mezi kruhy se dostal k odraženému kotouči Adam, jehož následná střela byla zablokována.

35:27
    Z pravého kruhu vystřelil velmi tvrdě Novák, který trefil pouze připraveného Josku.

36:32
    Pardubický kraj je pod tlakem. Nyní se dopustil zakázaného uvolnění.

37:14
    Vysočina bude hrát ve čtyřech. Geba je vyloučen na 1 minutu za hákování.

37:45
    Pardubický kraj se nedokáže dostat do útočného pásma.

38:14

38:28
    Hokejisté Vysočiny hráli v šesti a tak je čeká další oslabení. Trest odsedí Frič.

39:20
    Vysočina bude hrát osm sekund ve třech. Veverka dostává za krosček trest do konce utkání. Pardubický kraj bude hrát 3 minuty přesilovou hru.

39:28
    Pardubický kraj hraje již pouze klasickou přesilovou hru pět na čtyři.

40:25
    V oslabení se vydal do útoku Machala, který z levého kruhu nedokázal trefit branku.

41:03
    Vysočina je v oslabení velmi aktivní a daří se jí držet kotouč daleko od vlastní branky.

41:09
    Vysočina se v oslabení dočkala desáté branky. Od modré čáry vystřelil ONDŘEJ TREJBAL a jeho pokus skončil až v brance. Asistence: Martin Nečas.

42:00
    Z pravého kruhu se dostal ke střele Matys, který ovšem branku těsně minul.

43:23
    Z mezikruží se pokoušel prosadit Nečas, ale jeho střela byla zablokovaná.

44:08
    Vysočina má kotouč ve své moci.

44:42
    Utkání se dohrává v obranném pásmu Pardubického kraje.

45:00

Nejlepší hráči utkání:

Kraj Vysočina: Dominik Adam.
    Pardubický kraj: Filip Zadina.

Vysočina dokázala ve třetí třetině přidat ještě jednu branku, díky které poráží Pardubický kraj vysoko 10:2.

Tímto se s Vámi loučím. (18:24:53)

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 1. Kaut (Nečas), 2. Adam (Vrátný), 4. Novák (J. Slabý), 5. Veverka (Novák), 7. Adam (Mareš), 18. J. Slabý (Vrátný, Adam), 19. Kaut (Nečas), 20. Novák (Strnad), 26. Nečas (Strnad), 42. Trejbal (Nečas) – 15. Zadina, 30. Zadina

Kraj Vysočina: Škarek (31. Šťastný) – Frič, Habermann, Havelka, Mareš, P. Slabý, Trejbal, Vála – Adam, Bednář, Donda, Geba, Kaut, Machala, Nečas, Novák, Prokš, J. Slabý, Strnad, Veverka, Vrátný.
    Pardubický kraj: Vlk (4. Joska) – Žouželka, Mert, Mikula, Oliva, Dubovčí, Sýkora – Polák, Zadina, Kukla, Zahradník, Pochobradský, Machač, Hašek, Matys, Černý, Jakubec, Bucek, Hlaváček, Blümel

Rozhodčí: Hejduk – Kotlík, Ryšavý