Jihočeský kraj – Karlovarský kraj 6:2 (kon.) | Kraj Vysočina – Liberecký kraj 4:2 (kon.) | Pardubický kraj – Plzeňský kraj 2:5 (kon.)
Královéhradecký kraj – Ústecký kraj 1:0 (kon.) | Olomoucký kraj – Zlínský kraj 5:2 (kon.) | Jihomoravský kraj – Středočeský kraj 0:3 (kon.)
Pardubický kraj – Liberecký kraj 6:1 (kon.) | Moravskoslezský kraj – Kraj Vysočina 2:5 (kon.) | Praha – Jihočeský kraj 2:2 (kon.)
Plzeňský kraj – Olomoucký kraj 0:2 (kon.) | Královéhradecký kraj – Karlovarský kraj 2:1 (kon.) | Zlínský kraj – Moravskoslezský kraj 4:3 (kon.)
Ústecký kraj – Jihomoravský kraj 3:2 (kon.) | Středočeský kraj – Praha 2:6 (kon.)
Pardubický kraj
6:1 (1:0, 2:1, 3:0)
Liberecký kraj
Středa 22.01.2014, 11:30 • Horácký zimní stadion - zimáček, Jihlava • Olympiáda dětí a mládeže

42:56
    Přesilovku si po třech oslabeních zahraje Pardubický kraj. Jan Šuráň (LBK) se provinil podražením a půjde si na minutu odpočinout. Na vyloučení: 5-5.

41:38
    Na Vlka najížděl z levé strany David Dvořák, loktem ho ale zastavil Michal Pochobradský (PAK) a dostává minutový trest – a to může být ještě rád. Třetí přesilovka Libereckého kraje během několika málo minut. Na vyloučení: 5-4.

37:31
    Minutovým trestem za sekání je potrestnán Michal Pochobradský (PAK). Na vyloučení: 3-4.

34:23
    Liberecký kraj půjde do oslabení. David Dvořák (LBK) dostává minutu za faul loktem. Na vyloučení: 2-4.

27:53
    Další vyloučení Pardubických. Dvě minuty dostává kapitán Jakub Mert (PAK) – sekání. Dají Pardubičtí další gól v oslabení nebo se podaří Libereckému kraji skórovat? Na vyloučení: 2-3.

25:26
    Liberec si zahraje první přesilovou hru v zápase a bude mít možnost vyrovnat. Na minutu odchází na trestnou za vražení do protihráče Ondřej Matys (PAK). Na vyloučení: 1-3.

21:40
    Třetí přesilová hra zápasu pro Pardubický kraj. Jan Kotyza (LBK) dostává za krosček minutu. Na vyloučení: 0-3.

14:32
    Druhá přesilovka pro Pardubický kraj. Matěj Pekař (LBK) dostává dvě minuty za podražení. Na vyloučení: 0-2.

05:57
    Liberecký kraj se bude bránit. Matěj Krejsa (LBK) dostává minutový trest za podražení. Na vyloučení: 0-1.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 15. Machač (Matys), 25. Polák (Machač), 27. Machač (Polák), 32. Jakubec (Zahradník), 44. Blümel (Matys), 45. Zahradník (Bucek, Mert) – 16. Šíp (Kunst, Ira)

Pardubický kraj: Vlk (Joska) – Mert (C), Jančařík, Mikula, Oliva, Dubovčí, Sýkora – Polák, Zadina, Kukla, Zahradník (A), Pochobradský, Machač, Hašek, Matys, Černý, Jakubec, Bucek, Hlaváček, Blümel. Trenér: Tomáš Blažek.
    Liberecký kraj: Hrstka (23. Kuhn) – Kotyza, Beran, Šuráň, Turský (C), Krejsa, Bálik, Beran – Šíma, Kunst (A), Bitman, Ira, Pekař, Šír, Šíp (A), Stratílek, Dvořák, Krytinář, Stolle. Trenér: Milan Plodek.

Rozhodčí: Paulík – Sibera, Kuřítko