Rusko – Bělorusko 39:33 (kon.) | Severní Makedonie – Španělsko 22:33 (kon.) | Francie – Švédsko 28:30 (kon.)
Rakousko – Maďarsko 25:24 (kon.) | Polsko – Chorvatsko 28:31 (kon.) | Dánsko – Island 32:23 (kon.)
Rakousko
25:24 (9:13)
Maďarsko
Středa 22.01.2014, 18:15Mistrovství Evropy mužů

Skvělým druhým poločasem vybojovalo Rakousko vítězství 25:24, když po prvním poločase prohrávalo 9:13. Hráči se hodně radují, stejně tak fanoušci. Nicméně ani výhra nic neznamená. Pro Rakousko jde o teprve první vítězství v nadstavbové skupině. Šampionát bude v dalších dnech pokračovat semifinálovými boji a zápasy o konečné umístění.

Statistiky – počet střel: 49:43. Sedmičky: 2/2 – 5/9. Vyloučení: 6:4. Nejlepší hráči: Santos (Rakousko) – Mikler (Maďarsko).

Děkuji za pozornost, přeji hezký den. (19:56:27)

60
    Konec zápasu. (25:24)

60
    Putics tři sekundy před koncem jen koriguje stav. (25:24) (25:24)

60
    Z pravého křídla rozhoduje o vítězi střelou pod horní tyč Weber! (25:23) (25:23)

60
    Oddechový čas pro Rakousko. (24:23) (24:23)

60
    Do konce zápasu zbývá 30 sekund. Míč má Rakousko. (24:23) (24:23)

60
    Vadkerti mohl srovnat, ale branku minul! (24:23) (24:23)

59
    Začala předposlední minuta druhého poločasu. (24:23) (24:23)

58
    Bohužel pro Rakousko ale dává z protiútoku gól Ilyes. (24:23) (24:23)

58
    Maďarsko se v útoku neprosadilo a Rakousko tak může šetřit cenné sekundy. (24:22) (24:22)

57
    Rakouský Kolar je vyloučen na dvě minuty. (24:22) (24:22)

56
    Tříminutovku bez vstřeleného gólu ukončil z pravého křídla Weber. (24:22) (24:22)

55
    Rakousko se neprosadilo a šanci tak má Maďarsko. (23:22) (23:22)

54
    V útoku je Rakousko, ale Maďaři zatím dobře brání. (23:22) (23:22)

53
    Szilagyi byl na konci dobré kombinace a zamířil přesně k tyči. (23:22) (23:22)

53
    A tu využil Csaszar. (22:22) (22:22)

53
    Schlinger je vyloučen na dvě minuty. Maďarsko má navíc sedmičku. (22:21) (22:21)