Buffalo – Florida 3:4 (kon.) | NY Rangers – NY Islanders 3:5 (kon.) | Washington – Ottawa 0:2 (kon.)
Columbus – Los Angeles 5:3 (kon.) | New Jersey – St. Louis 7:1 (kon.) | Dallas – Minnesota 4:0 (kon.)
Colorado – Toronto 2:5 (kon.) | Edmonton – Vancouver 1:2 (kon.) | Anaheim – Winnipeg 2:3 (kon.)
New Jersey Devils
7:1 (3:1, 2:0, 2:0)
St. Louis Blues
Středa 22.01.2014, 01:10NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (08:51:11)

Jaroslav HALÁK (STL) 47:43 s., 10 zákroků, 4 góly, 71,4%

Dnes to byla jasná záležitost. Devils rekordním vítězstvím doslova "zničili" svého soupeře, aktuálně stále ještě třetí nejlepší ligový tým, který deklasovali jasně 7:1! Ve třetí třetině dali konečnou podobu skóre Brunner a Gelinas, který v 53. minutě zostudil zasahujícího Haláka střelou z červené čáry.

60:00

59:00
    Poslední minuta tohoto utkání.

58:05
    Zajac se nedostal ke střele z pravé strany, byl v dobré pozici, dobrý obranný zákrok soupeře.

57:15
    Schneider zasahuje proti střele Pääjärviho z pravé strany.

56:40
    Hosté již rezignovali, pouze vyhazují puky z vlastní třetiny.

55:43
    Jeho střela z pravé strany zablokována.

55:20
    Jágr opět na ledě a znovu je to ten správný lídr.

54:34
    Řada Vladimíra Sobotky je dnes v utkání asi nejvíce "vidět" z týmu St. Louis.

53:38
    Puk za brankou St. Louis.

52:41
    Nepovedený výkon St. Louis podtrhují i nejisté výkony obou gólmanů.

52:04
    Devils právě vstřelili branku!
    Ouuu, co to bylo?! Jaroslav Halák podcenil nahozený puk ERICA GELINASE z půlky hřiště, kdy se puk odrazil od betonu a nějakým záhadným způsobem se slovenskému gólmanovi překulil po rameni do branky... Asistence: Anton Volčenkov.

51:30
    Oba týmy již "ubraly" plyn, o výsledku je rozhodnuto.

50:43
    Za Schneiderem je posunutá branka, hra přerušena, komerční přestávka.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 3. Fayne (Brunner, Eliáš), 3. Carter (Gelinas, Bernier), 11. Jágr (Boucher, Zajac), 22. Clowe (Židlický, Brunner), 36. Henrique (Gelinas, Židlický), 42. Brunner (Eliáš, Zajac), 53. Gelinas (Volčenkov) – 9. Steen (Schwartz, Backes)

New Jersey Devils: Schneider (Brodeur) – Fayne, Greene, Salvador, Židlický, Gelinas, Volčenkov – Boucher, Zajac, Jágr – Clowe, Henrique, Ryder – Zubrus, Eliáš, Brunner – Carter, Gionta, Bernier
    St. Louis Blues: Elliott (13. Halák) – Pietrangelo, Bouwmeester, Shattenkirk, Jackman, Leopold, Polák – Steen, Backes, Schwartz – Berglund, Sobotka, Oshie – Pääjärvi, Roy, Stewart – Morrow, Cracknell, Reaves

Rozhodčí: L'Ecuyer, Devorski – Cherrey, Heyer

Diváci: 11432