Senec – Trnava 0:4 (kon.) | Zlaté Moravce – Vráble 3:1 (kon.) | Sparta – B. Bystrica 3:1 (kon.)
Jablonec – Bohem. Pr. 3:2 (kon.) | Opava – Frýdek-Místek 2:1 (kon.) | L. Mikuláš – Veľké Ludince 3:1 (kon.)
Slezský FC Opava
2:1 (0:1)
FK Frýdek-Místek
Úterý 28.01.2014, 14:30 • Opava - Kylešovice (Umělá tráva) • Přípravný zápas

Pro dnešek je to z Opavy vše. Za pozornost Vám děkuje komentátor Jan Pitřík. Na shledanou. (16:19:30)

Opava stejně jako během letní přípravy i na jaře otočila vývoj zápasu s Frýdkem-Místkem,tentokrát však vstřelila o gól méně. Konečný výsledek. Opava 2 Frýdek-Místek 1.

90
    Blíží se konec zápasu a po vhazování hráčů Opavy už se zřejmě nic nestane.

82
    Opava právě vstřelila branku!
    TOMÁŠ KOMENDA střílí gól a osm minut před koncem otáčí vývoj zápasu!! Opava vede nad Frýdkem-Místkem 2:1.

72
    Zápas je ve druhém poločase poměrně vyrovnaný, i když mírně aktivnější je Opava.

60
    TOMÁŠ MRÁZEK se prosazuje přesnou střelou a po hodině hry vyrovnává skóre zápasu!! Opava 1 Frýdek-Místek 1.

54
    STŘELY NA BRÁNU: Opava 0 Frýdek-Místek 1

46

Vše už je připraveno k výkopu druhého poločasu, do kterého jde Frýdek-Místek s jednobrankovým vedením.

Opava vstoupila do zápasu dobře, jenže poté se ke slovu dostal Frýdek-Místek a hned jeho první střela na bránu skončila gólem, když se prosadil Petr Zapalač. Skóre po prvním poločase. Opava 0 Frýdek-Místek 0.

45

40
    Opava se po dlouhé době dostala k první střele, ta ale byla nepřesná, a tak Frýdek stále vede 1:0.

29
    ROHOVÉ KOPY: Opava 5 Frýdek-Místek 0

17
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    PETR ZAPALAČ posílá Frýdek přesnou střelou do vedení!! Opava je sice aktivnější, jenže po trefě Zapalače inkasuje jako první.

7
    Opava je v úvodu zápasu nebezpečnější a vybojovala dva rohové kopy, ani v jednom případě ale Slezané bránu soupeře neohrozili.

1

Hráči obou týmů jsou již připraveni na hřišti a přátelské střetnutí mezi Opavou a Frýdkem-Místkem bude moci za pár okamžiků začít.