Boston – Florida 6:2 (kon.) | Toronto – Tampa 3:2 (kon.) | Columbus – Ottawa 2:3 (kon.)
Philadelphia – Detroit 5:0 (kon.) | Buffalo – Washington 4:5 (po pr.) | Montreal – Carolina 3:0 (kon.)
St. Louis – New Jersey 3:0 (kon.) | Winnipeg – Nashville 3:4 (kon.) | Arizona – Los Angeles 3:0 (kon.)
Calgary – Chicago 5:4 (po pr.) | Anaheim – Minnesota 2:4 (kon.)
Boston Bruins
6:2 (2:0, 2:1, 2:1)
Florida Panthers
Středa 29.01.2014, 01:00 • TD Garden, Boston • NHL

59:57
    Tim Thomas (FLA) dostal menší trest, 2 minuty za nebezpečnou hru vysokou holí.

53:18
    Dmitry Kulikov (FLA) dostal menší trest, 2 minuty podražení.

42:35
    Shawn Thornton (BOS) dostal menší trest, 2 minuty za nebezpečnou hru vysokou holí.

34:22
    Sean Bergenheim (FLA) dostal dvojitý trest, 4 minuty za nebezpečnou hru vysokou holí.

17:31
    Florida bude mít v závěru třetiny šanci vstřelit kontaktní gól poté, co Zdeno Chára (BOS) dostal menší trest, 2 minuty za hákování.

13:07
    Mike Wheaver (FLA) dostal menší trest, 2 minuty za hákování.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 8. Lucic (Iginla, Krejčí), 16. Chára (Krug, Krejčí), 22. Lucic (Iginla, Bartkowski), 35. Smith (Soderberg, Eriksson), 49. Thornton (Campbell), 58. Krejčí – 40. Boyes (Bjugstad), 44. Kulikov (Bergenheim, Gomez)

Boston Bruins: Rask (Johnson) – Hamilton, Chára, Bartkowski, Krug, Boychuk, Miller – Lucic, Campbell, Iginla – Thornton, Kelly, Eriksson – Paille, Soderberg, Smith – Marchand, Bergeron, Krejčí
    Florida Panthers: Thomas (Clemmensen) – Olsen, Kulikov, Weaver, Campbell, Jovanovski, Gilbert – Huberdeau, Shore, Hayes – Fleischmann, Winchester, Boyes – Upshall, Gomez, Kopecký – Bergenheim, Bjugstad, Goc

Rozhodčí: Ghislain Hebert, Chris Rooney – Derek Amell, Brad Kovachik