Paskov – Kopřivnice 3:8 (kon.) | FBC Start98 – Litvínov 4:5 (kon.) | Svitavy – Pelhřimov 4:5 (1:2 po s.n.)
Znojmo – Královské Vinohrady 10:6 (kon.)
po s.n. (1:2)
FbK Svitavy
4:5 (0:0, 1:2, 3:2)
Spartak Pelhřimov
Sobota 01.02.2014, 16:00 • SH Na Střelnici Svitavy • 1. liga mužů

57:33
    Nejspíš poslední šance šance pro hosty. Dvě minuty dostává Josef Prudil (PEL) za bránění ve hře.

37:50
    A domácí jdou do čtyr. Po nedovolaném vražení Aleše Koniga (SVI).

28:56
    Ale Svitavy dostávají šanci k vyrovnání. Na dvě minuty je dnes již podruhé vyloučen Petr Poduška (PEL) za nadzvedávání hokejky.

19:27
    Ke konci první třetiny si přesilovou hru zahrají i domácí. Vyloučeným hráčem hostů je Petr Poduška (PEL), který dostane dvě minuty za sekání.

16:11
    Je to první vyloučený hráč a to na straně domácích. David Říha (SVI) dostane dvě minuty za hru rukou.

Radek Francouz

Hledáme zpravodaje pro tým FbK Svitavy. Více informací zde.

Hledáme zpravodaje pro tým Spartak Pelhřimov. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 21. Konig (Doseděl), 43. Doseděl (Konig), 47. Konig (Šmarda), 55. Říha – 24. Charouzek (Holada), 28. Kučera (Kos), 58. Poduška (Kos), 60. Poduška (Kučera), rozh. náj. Poduška

FbK Svitavy: Lamař, Skácelík – Muselík, Konig, Prudil, Kolena, Macků, Richter, Brýdl, Nejedlý, Říha, Hnát, Klusák, Junek, Štancl, Šmarda, Doseděl.
    Spartak Pelhřimov: Venkrbec – Kos, Charouzek, Švrkala,Kučera, Holada, Knězů, Zrzavý, Poduška, Fučík, Čech.

Rozhodčí: Lukáš Ležák, Martin Ležák