0
1 3
Úterý 04.02.2014, 00:47Challenger West Lakes (tvrdý povrch)

S tímto konstatováním se s vámi loučím, přeji vám dobrou noc a těším se u dalších onlajn přenosů. (01:57:35)

A je dobojováno! Zápas trval pouze hodinu a osm minut. V druhém setu byl Vögeli daleko vyrovnanějším soupeřem. Dokonce se mu povedlo i soupeře brejknout. Za stavu 2:0 měl při servisu soupeře další dva brejkboly, ani jeden však nevyužil a následně pak přišel dvakrát o svůj servis. V druhém setu tak prohrává 6:3. Kelly postupuje do dalšího kola, naopak Vögeli se s turnajem loučí.

Konec zápasu

6:3
    Potřetí za sebou vidíme, že hráč na servisu získává čistou hru! V tomto případě to znamená, že Kelly vítězí i v celém utkání!

40-0
    Jsou tu hned tři mečboly pro Australana!

30-0
    Kellyho dělí dva míčky od vítězství.

15-0
    Kelly si ale jde jasně za svým cílem.

5:3
    Vögeli získává svou dnešní první čistou hru a snižuje tak na 3:5. Teď ho však čeká daleko těžší úkol a to sebrat soupeři podání, pokud chce tedy pomýšlet na zdramatizování tohoto duelu.

5:2
    Konec přestávky, podávat bude Roman Vögeli.

5:2
    Následuje přestávka a výměna stran.

5:2
    Dnešní druhá čistá hra putuje na konto Australana. Vögeli půjde podávat, na udržení se v zápase.

40-0
    Nechci být špatným prorokem, ale zřejmě se blížíme ke konci utkání. Tři gemboly pro Kellyho.