Kubaň Krasnodar – Bohemians 1905 2:2 (kon.) | Trnava – Cracovia 1:1 (kon.) | Myjava – Dubnica 5:1 (kon.)
Košice – Chorzów 2:1 (kon.) | Plzeň – Žalgiris Vilnius 3:3 (kon.) | Senica – FK Krasnodar 0:2 (kon.)
Brno – Irtyš Pavlodar 4:0 (kon.) | Liberec – Kodaň 0:4 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
3:3 (2:3)
VMFD Žalgiris Vilnius
Pátek 07.02.2014, 15:30 • Athlítiko Kentro Zenon stadionas • Přípravný zápas

Přeji hezký den. Na počtenou. (16:01:19)

Je dobojováno. V zajímavém utkání nakonec padlo šest branek a Plzeň remizovala s Žalgiris Vilnius 3:3. Litevský celek v utkání pokaždé vedl, ale český tým nakonec zabral a v poslední minutě vyrovnal.

90
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Tak v poslední minutě se plzeňští dočkali a podařilo se jim vyrovnat, když se trefil střídající TOMÁŠ WÁGNER. Více se toho už zřejmě nestane.

77
    A místo Stanislava Tecla si zahraje Marek Bakoš.

75
    Plzeň střídala. Milana Petrželu nahradil David Štípek.

74
    Do konce zápasu zbývá zhruba šestnáct minutek a litevský celek stále drží cenné vedení. Uvidíme, zda dokáže Plzeň zabrat a alespoň vyrovnat.

65
    A dohrál i Jan Kovařík a zahraje si Michal Ďuriš.

65
    Plzeň střídá. Daniela Koláře nahradil Tomáš Wágner.

46

První poločas je minulostí a nutno dodat, že byl hodně divoký. Přinesl hned pět branek a lépe je na tom zatím litevský Žalgiris Vilnius, který překvapivě vede 3:2. Vyrovnat mohl Daniel Kolář, ale svůj samostatný nájezd neproměnil. Plzeňský hráč se poté branky dočkal, ale kvůli ofsajdu neplatila. Uvidíme, co nabídne druhé dějství.

40
    První poločas se blíží ke svému konci a vypadá to, že ho zvládne lépe Žalgiris Vilnius, který stále vede o jednu branku.

30
    Úvodních třicet minut přineslo hned pět branek, ale za kratší konec stále tahá plzeňská Viktoria, protože celek z Litvy překvapivě vede 3:2.

21
    Žalgiris Vilnius právě vstřelil branku!
    Litevský celek jde opět do vedení. Plzeň sice dokázala rychle vyrovnat, ale Žalgiris Vilnius zabral a jde do vedení 3:2.

16
    No vida, je vyrovnáno. V úvodních šestnácti minutách viděli diváci hned čtyři branky. Druhou a zároveň vyrovnávací branku vstřelil DANIEL KOLÁŘ.

13
    Český celek ale velmi rychle odpovídá. Na rozdíl jedné branky upravil agilní TOMÁŠ HOŘAVA.

8
    A už je to o dvě branky. Litevský celek udeřil ještě jednou a dostává se tedy do vedení 2:0.

4
    Začátek zápasu plzeňskému celku příliš nevyšel, protože po rychlé brance jde do vedení Žalgiris Vilnius.