Ženy - Jízda v boulích (2. kvalifikace)

1. J. Stoljarovová (RUS)

Sobota 08.02.2014, 15:00 • Extreme Park • Zimní olympijské hry - Akrobatické lyžování
Sledujte:

Druhá desítka postupujících je tedy známa, ve finále uvidíme také jednu českou závodnici Nikolu Sudovou, jež postoupila ze třetí pozice. Bohužel, Tereza Vaculíková upadla a ze závodu byla diskvalifikována. Finálové klání odstartuje úderem 19. hodiny. (15:35:34)

Závod je u konce.

Weselová při skoku upadla a na olympiádě končí. Svůj závod nakonec dojela a vypadá v pořádku.

Muratovová do finále nepostoupí, Itoová z kvalifikace odstoupila. Vše rozsekne poslední Norka Wesselová.

Ning z Číny ještě může věřit v postup, je devátá. Odsunout je může ještě trojice závodnic.

Grasemannová při jednom z dopadů zavrávorala, na přední umístění pomýšlet nemůže. Bude to stačit alespoň na postup? Celkem 15,76 bodů znamená desáté místo.

Druhá Korejka Seo se řadí těsně za svoji sestru, také však mimo postupové pozice.

Japonka Hoshinová průběžně na poslední pozici z těch, co dojeli do cíle. Na startu posledních šest závodnic.

Nyní však máme novou vedoucí závodnici, Jekatěrina Stojarovová předvedl famózní jízdu, díky které se zařadili na první příčku!

Může nás tedy alespoň potěšit, že Nikola Sudová má jistou finálovou účast.

Bohužel Tereza Vaculíková padá a její závodní vystoupení na olympijských hrách je tím pádem u konce!

Na řadu přichází druhá česká závodnice Tereza Vaculíková! Držme palce!

Ano, Australanka Coxová vyfasovala od sudích 19,93, což jí stačí na průběžné třetí místo.

Coxová v cíli zvedá ruce nad hlavu a očekává vysoké body. Potvrdí se to?

Máme za sebou polovinu závodní trati, druhou desítku načne Australanka Coxová.

Deborah Scanziová si v Soči ještě jednou závod vyzkouší, protože má s největší pravděpodobností postup do finálové dvacítky zajištěn. Stačit jí na to bude celkem 21,01 bodu, díky čemuž se řadí na aktuální první příčku!

Domácí závodnice Pertachijaová skončila v kvalifikaci těsně před Vaculíkovou, nyní se do postupové desítky s největší pravděpodobností opět nepodívá.

Murataová se za svou jízdu stydět nemusí, hlasitě se přihlásila o postup do finále, když se řadí těsně za Nikolu Sudovou.

Na startu je Japonka Murataová, v první kvalifikaci až na dvaadvacátém místě.