Suárezová-Navarrová – Strýcová 2:0 (kon.) | Cibulková – Petkovicová 1:2 (kon.)
Andrea Petkovicová
2
2 7 6
sk Sobota 08.02.2014, 13:13Pohár Billie Jean Kingové

Ja Vám ďakujem za pozornosť a teším sa prenose zo zápasu Daniely Hantuchovej s Angelique Kerberovou. (15:48:02)

Prvý set bol v jasnej réžii Dominiky Cibulkovej, v tom druhom otočila nepriaznivý vývoj tajbrejku a mala mečbol. Petkovičová však otočila a nabrala sebavedomie. V treťom sete bola naša tenistka v útlme a Petkovičová pokračovala vo výbornom výkone čím zápas dotiahla do víťazného konca.

Koniec zápasu

2:6
    Andrea Petkovičová to zvládla a po setoch 2:6, 7:6 a 6:2 poráža Dominiku Cibulkovú a Nemecko získava prvý bod!

15-40
    Dominika otvorila kurt a Petkovičová to využíva, čím sa dostáva ku dvom mečbolom!

15-30
    Žiaľ tento forhend Cibulkovej bol dlhý a fiftín putuje na konto Petkovičovej.

15-15
    Priamy bod z podania pre Cibulkovú.

0-15
    Petkovičová dostala loptičku ako na podnose a volejom zakončila.

2:5
    Výborne! Dominika Cibulková bojuje a znižuje stav tretieho setu na 2:5, keď berie späť stratené podanie z predošlej hry.

40-30
    Dominika si poradila s nepríjemným podaním na telo a na sieti výmenu zakončila. Brejkbol.

30-30
    Nemka dorovnáva priamym fiftínom z prvého podania.

30-15
    Cibulková zakončil veľmi rýchlu výmenu winnerom po čiare.

15-15
    Následný forhend skončil žiaľ, až za základnou čiarou.

15-0
    Lepšie začala slovenská tenistka.

1:5
    A ten aj využíva! Andrea Petkovičová berie už druhé podanie Dominiky Cibulkovej v treťom sete a bude podávať na víťazstvo. 1:5.