Slavia – Helas Brno 1:3 (kon.) | Chrudim – Olympik Mělník 2:3 (5:6 po pen.) | Slavia – Chrudim 6:2 (kon.)
Helas Brno – Olympik Mělník 1:0 (po pen.)
po penal.
Helas Brno
1:0 (0:0)
SK Olympik Mělník
Sobota 08.02.2014, 17:00 • SH Slavia Praha • Final Four juniorů U18

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Obě mužstva už jsou připravena na hrací ploše, hlasatel představuje jednotlivé hráče.

Vše je připraveno k zahájení utkání.

1

1
    První střelu vyslal Hrdý, minul však branku Helasu.

3
    Z dálky to zkoušel i brněnský Juříček, branku však také minul.

4
    První šance zápasu. Dvořák našel přihrávkou za obranou Mělníka Gryce, ten na dlouhou nohu míč tečoval kolem brankáře Soumara, ten ho však ještě stačil zachytit a šanci tak zlikvidoval.

6
    Hra se odehrává především ve středu hřiště.

8
    Hra je stále hodně opatrná, odpovídá významu utkání. Na další nebezpečné situace stále čekáme.

9
    Žlutou kartu dostává Gryc (Helas Brno).
    Za špatné střídání vidí žlutou kartu Gryc.

10
    Střela Juříčka končí těsně vedle branky Mělníka.

11
    Dang nyní vyrazil tvrdou střelu Hrdýho.

12
    Pěkná kombinace Helasu Juříček si narazil se Skoumalem, Soumar však jeho střelu chytá.

14
    Soumar nyní vytěsnil oblouček Hrušky na rohový kop.

16
    Na hranici brankoviště se uvolnil Buzek, z otočky však minul branku Helasu.

18
    Běží poslední dvě minuty prvního poločasu

19
    Oddechový čas si bere trenér Olympiku Mělník Pavel Šuba. Mělník bude rozehrávat aut na útočné polovině.

19
    Hrdý rozehrál na Weinera, jeho střelu obrana zblokovala, roh se však překvapivě kopat nebude.

20
    Faul Veleby na Weinera znamená nebezpečnou standardní situaci z 7 metrů.

20
    Weinera vystřelil doprostřed pod břevno, Dong však chytá.

20
    Vzápětí obrovská šance Juříčka, kterého našel Veleba, ten však trefil pouze tyč branky Olympiku.

20
    Vzápětí další nebezpečná střela Skoumala, Soumar opět chytá.

20
    Těsně před koncem poločasu ještě v šanci Dvořák, Soumar opět úspěšný.

V prvním poločase jsme branku neviděli, nebezpečné situace jsme viděli až ke konci poločasu, jinak zatím sledujeme hodně opatrné utkání.

Druhý poločas začne přibližně v 17:46.

21

22
    Ve druhém poločase stále čekáme na první střelu, obrany dominují.

23
    Dong vyrazil střílenou přihrávku Novotného na roh. Viděli jsme první vážnější situaci v druhém poločase.

24
    Vzápětí se probíjel po straně Dokoupil, Dong však vyběhl a míč vyrazil na další rohový kop. Ten však opět žádné nebezpečí neznamenal.

27
    Střela Weinera se nyní otřela o tyč branky Helasu, na kterou jí jemnou tečí vytěsnil Dong.

29
    Došlo ke strkanici Juříčka s Malinským, rozhodčí vše řeší domluvou.

31
    Na akumulované fauly je to nyní 1:2.

31
    Střelu Gryce vykopl Soumar.

32
    Nyní jsme viděli sportovní gesto, kdy se k teči přiznal Hrdý a opravil tak rozhodčího, který ukazoval aut pro Helas. Hrdý si vysloužil potlesk slušně zaplněného hlediště.

34
    Utkání pravděpodobně rozhodne jedna podařená akce, případně penaltový rozstřel. I ve druhém poločase vidíme minimum šancí.

37
    Leasure obloučkem hledal Musila, tomu však v rozhodujícím okamžiku odskočil míč, následně se srazil se Soumarem, který je ošetřován, bude však pokračovat ve hře.

38
    Oddechový čas si bere Olympik Mělník.

38
    Nepříliš tvrdou střelu nyní vyslal Leasure, Soumar jí ale radši vyrazil na roh.

40
    Začala poslední minuta druhého poločasu.

40
    Rozhodčí teď pustili několik tvrdých zákroků na polovině hřiště.

40
    Jednu vteřinu před koncem si bere oddechový čas ještě Helas Brno. Rozehrávat se však bude od brány Helasu.

Skončil nám druhý poločas utkání, o mistrovi v kategorii U18 budou muset rozhodnout pokutové kopy.

Druhý poločas skončil.

Střílení penalt začíná.

První bude střílet Mělník. Jmenovitě Hrdý.

Dang chytá, Hrdý vystřelil doprostřed, Dong střelu vykopl.

Juříček proměnuje a Helas vede 1:0.

I Weiner nedává, Dang opět výborně chytá.

Gryc zvyšuje s přehledem na 2:0.

Trnka také proměňuje a snižuje na 2:1.

Bednář také dává a zvyšuje na 3:1.

Novotný s přehledem snižuje na 3:2

Rozhodnout může Partl, když dá je konec.

Partl však trefuje pouze břevno a bude se pokračovat.

Další bude kopat Buzek, musí dát.

Dang ale chytá třetí penaltu a rozhoduje tak o titulu pro Helas Brno.

V penaltovém rozstřelu zvítězil tým Helas Brno (3:2).
    Autorem branky je BEDNÁŘ.
    Rozhodující penaltu proměnil Patrik Bednář. Hrdinou penáltového rozstřelu však byl brankář Helasu Brno Robert Dang,který chytil tři penalty.

Konečné pořadí kategorie U18: 1.místo Helas Brno, 2.místo Olympik Mělník, 3.místo SK Slavia Praha, 4.místo ERA-PACK Chrudim.

Konec zápasu. (18:23:59)