Muži - 500 metrů (1. jízda) | 1. J. Smeekens (NED) (kon.) | | | Muži - 500 metrů (2. jízda) | Vítěz: M. Mulder (NED) (kon.) |
Muži - 1500 metrů (rozjížďky) | 1. N. Kerstholt (NED) (kon.) | | | Ženy - 500 metrů (rozjížďky) | 1. Fan Kche-sin (CHN) (kon.) |
Muži - 1500 metrů (semifinále) | 1. Ch. Hamelin (CAN) (kon.) | | | Štafeta žen - 3000 metrů (semifinále) | 1. Jižní Korea (kon.) |
Muži - 1500 metrů (finále) | Vítěz: C. Hamelin (CAN) (kon.) |
Týmová soutěž - volná jízda (muži) | Vítěz: J. Pljuščenko (RUS) (kon.) |
Ženy - Slopestyle (semifinále) | 1. Š. Pančochová (CZE) (kon.) |
Ženy (1. jízda) | 1. N. Geisenbergerová (GER) (kon.) | | | Ženy (2. jízda) | 1. N. Geisenbergerová (GER) (kon.) |
Muži - Jízda v boulích (kvalifikace) | 1. A. Bilodeau (CAN) (kon.) | | | Muži - Jízda v boulích (finále) | Vítěz: A. Bilodeau (CAN) (kon.) |
Dopolední program mužů | (kon.) | | | Dopolední program žen | (kon.) |
Odpolední program mužů | (kon.) |
konec
Muži - Jízda v boulích (finále)
Vítěz: A. Bilodeau (CAN)
A. Bilodeau (CAN)
M. Kingsbury (CAN)
A. Smyšljajev (RUS)
S. Endo (JAP)
M-A Gagnon (CAN)
P. Marquis (CAN)
D. Reiherd (KAZ)
B. Wilson (USA)
B. Summers (AUS)
M. Graham (AUS)
P. Deneen (USA)
J-W Choi (KOR)
J. Salonen (FIN)
P. Kolmakov (KAZ)
A. Volkov (RUS)
A. Pavlenko (RUS)
L. Fjallström (SWE)
N. Niši (JAP)
B. Cavet (FRA)
P. Spett (SWE)
1. Per SPETT (SWE)
2. Benjamin CAVET (FRA)
3. Nobujuki NIŠI (JPN)
4. Ludvig FJALLSTRÖM (SWE)
5. Aleksej PAVLENKO (RUS)
6. Andrej VOLKOV (RUS)
7. Pavel KOLMAKOV (KAZ)
8. Jimi SALONEN (FIN)
9. Jae-Woo CHOI (KOR)
10. Patrick DENEEN (USA)
11. Matt GRAHAM (AUS)
12. Brodie SUMMERS (AUS)
13. Bradley WILSON (USA)
14. Dmitrij REIHERD (KAZ)
15. Philippe MARQUIS (CAN)
16. Marc-Antoine GAGNON (CAN)
17. Sho ENDO (JPN)
18. Alexandr SMYŠHLJAJEV (RUS)
19. Mikael KINGSBURY (CAN)
20. Alex BILODEAU (CAN)
1. A, Smyšhlajev (RUS) 24,37
2. P. Marquis (CAN) 24,32
3. M. Kingsbury (CAN) 24,31
4. M.-A. Gagnon (CAN) 23,45
5. D. Reiherd (KAZ) 23,10
6. B. Cavet (FRA) 22,97
7. M. Graham (AUS) 22,49
8. A. Bilodeau (CAN) 22,49
9. P. Deneen (USA) 22,27
10. J.-W. Choi (KOR) 22,11
11. P. Kolmakov (KAZ) 21,87
12. P. Spett (SWE) 21,81
______________________
13. B. Summers (AUS) 21,78
14. N. Niši (JAP) 21,73
15. S. Endo (JAP) 21,73
16. A. Pavlenko (RUS) 21,66
17. A. Volkov (RUS) 21,64
18. J. Salonen (FIN) 20,75
19. L. Fjallström (SWE) 19,83
20. B. Wilson (USA) 9,90
1. M. Kingsbury (CAN) 24,54
2. M.-A. Gagnon (CAN) 24,16
3. A. Bilodeau (CAN) 23.89
4. A. Smyšhlajev (RUS) 23,85
5. D. Reiherd (KAZ) 23,48
6. P. Deneen (USA) 23,32
______________________
7. M. Graham (AUS) 23,31
8. B. Cavet (FRA) 22,46
9. P. Marquis (CAN) 22,25
10. P. Kolmakov (KAZ) 20,03
11. P. Spett (SWE) 13,47
12. J.-W. Choi (KOR) DNF
– do třetího finále postupuje nejlepší šestice, která si ti již rozdá o medaile.
ZLATO: Alex Bilodeau (CAN) 26,31
STŘÍBRO: Mikael Kingsbury (CAN) 24,71
BRONZ: Alexander Smyšljajev (RUS) 24,34
1. Alex BILODEAU (CAN)
2. Mikael KINGSBURY (CAN)
3. Alexandr SMYŠLJAJEV (RUS)
4. Marc-Antoine GAGNON (CAN)
5. Dmitrij REIHERD (KAZ)
6. Patrick DENEEN (USA)
7. Matt GRAHAM (AUS)
8. Benjamin CAVET (FRA)
9. Philippe MARQUIS (CAN)
10. Pavel KOLMAKOV (KAZ)
11. Per SPETT (SWE)
12. Jae-Woo CHOI (KOR)
13. Brodie SUMMERS (AUS)
14. Nobujuki NIŠI (JPN)
15. Sho ENDO (JPN)
16. Aleksey PAVLENKO (RUS)
17. Andrej VOLKOV (RUS)
18. Jimi SALONEN (FIN)
19. Ludvig FJALLSTRÖM (SWE)
20. Bradley WILSON (USA)
21. Giacomo MATIZ (ITA)
22. Arttu KIRAMO (FIN)
23. Anthony BENNA (FRA)
24. Sam HALL (AUS)
25. Dale BEGG-SMITH (AUS)
26. Dmitrij BARMAŠOV (KAZ)
27. Jussi PENTTALA (FIN)
28. Sergey VOLKOV (RUS)
DNF Ville MIETTUNEN (FIN)