Club Bruggy – Kortrijk 3:1 (kon.)
Club Bruggy KV
3:1 (2:0)
KV Kortrijk
Pátek 14.02.2014, 20:30 • Jan Breydel stadion, Brugge • Belgická Jupiler Pro League

Já se s Vámi, vážení příznivci belgické kopané, loučím, a přeji Vám hezký zbytek večera. Na shledanou. (22:34:30)

Po změně stran přidali domácí třetí branku, když se podruhé z pokutového kopu dokázal prosadit Timmy Simmons. Hosté už se jen zmohli na čestný zásah, který přišel v 88. minutě a navíc po vlastní brance Jespera Joergensena. Utkání tak tedy skončilo podle papírových předpokladů vítězstvím domácího Clubu Bruggy 3:1.

Utkání mezi Clubem Bruggy a Kortrijkem je za námi. Domácí se dostali do vedení ve 29. minutě, kdy nařízený pokutový kop s přehledem proměnil Timmy Simmons. Domácím se ještě do přestávky podařilo skóre navýšit na rozdíl dvou branek, zásluhu na tom měl Maxime Lestienne.

90+3
    Rafaelov nakonec odkulhal za postranní čáru a na poslední sekundy jej nahradil Sobota.

90+3
    Střídající Mahau dostává žlutou kartu za šlapák na Rafaelova, který se po tomto zákroku nepříjemně svíjí na hřišti.

90
    Hlavní rozhodčí se rozhodl nastavit tři minuty nad rámec základní hrací doby.

88
    Kortrijk právě vstřelil branku!
    Hosté přeci jen snižují stav utkání. Po centru z pravé strany hřiště si míč před dotírajícím útočníkem nešťastně srazil do vlastní branky Jesper Joergensen.

86
    Nyní se k brance soupeře dostali také domácí, ani ti však ve snaze překonání brankáře nebyli úspěšní.

83
    Hosté se dostali k pokutovému území s touhou vstřelit alespoň jednu branku, to se však nestalo, jelikož obranna Brugg byla pozorná a vznikající nebezpečí u vlastního pokutového území rychle zažehnala.

78
    Domácí měli k dispozici rohový kop. Nic zajímavého však z něj nedokázali vytěžit a tak jsou u míče hosté.

77
    Trenér Kortrijku využívá poslední možnosti ke střídání, ze hřiště stahuje De Metse a posílá na něj Klaasena.

76
    Domácí hráči si v posledních minutách už jen hlídají svůj tříbrankový náskok a hosté v závěrečné čtvrthodině už zřejmě nebudou mít příliš možností k odvrácení nepříznivého vývoje utkání.

73
    Další střídání v celku Club Brugge KV: ze hřiště odchází Lestienne, přichází Gudjohnsen.

69
    Hostující střední záložník De Mets vyslal na Ryana střelu z uctivé vzdálenosti a ta branku těsně minula.

67
    Střídají také domácí, hrotového útočníka De Suttera nahrazuje Castillo.

66
    Hosté v dnešním utkání podruhé střídají, z trávníku odchází útočník Santini a opačným směrem míří Chevalier. Čili výměna post za post.

65
    Statistika držení míče: 48% : 52%.

63
    Bruggy právě vstřelily branku!
    Domácí měli možnost zahrávání druhé penalty v dnešním zápase. K míči se postavil stejně jako v prvním případě TIMMY SIMMONS a nedal Keetovi sebemenší šanci.

Lukáš Jasoněk

Branky: 29. Simmons (pen.), 41. Lestienne, 63. Simmons (pen.) – 88. Joergensen (vla.)

Karty:   43. Odjidja-Ofoe (BGY) – 23. Heylen (KRT), 28. Keet (KRT), 43. Pavlovič (KRT), 62. Capon (KRT), 90+3. Mahau (KRT)

Club Bruggy KV: Ryan – De Bock, Mechele, Engels, Meunier – Joergensen, Simons, Odjidja-Ofoe – Rafaelov (90+3), Lestienne (73. Gudjohnsen) – De Sutter (67. Castillo)
    Náhradníci: Kujović, Hoegli, Larsen, Sobota, Gudjohnsen, Castillo, Bolingoli-Mbombo

KV Kortrijk: Keet – Oussalah, Tomašević, Chanot, Heylen (46. Mahau), Capot – Pavlović, De Smet, De Mets (73. Klaasen) – Santini (66. Chevalier), Coulibaly
    Náhradníci: Clepkens, Martin, Petrović, Chevalier, Klaasen, Mahau, Ragolle

Rozhodčí: J. Van De Velde, J. Walschap, E. De Vries