Kladno – Třinec 3:4 (kon.) | HC Plzeň – Vítkovice 3:4 (kon.) | Liberec – Olomouc 4:1 (kon.)
Chomutov – Pardubice 1:2 (po pr.) | Mladá Boleslav – Kometa Brno 4:0 (kon.) | Slavia – Vsetín 6:3 (kon.)
Sparta – Zlín 1:2 (kon.)
HC Sparta Praha
1:2 (0:0, 0:0, 1:2)
Berani Zlín
Pátek 14.02.2014, 18:30 • Tipsport arena • DHL Extraliga juniorů

Tímto se s vámi loučím, na shledanou. (20:30:44)

Domácím se nepodařilo skóre vyrovnat a podléhají Zlínu v předposledním kole 1. části NOEN extraligy juniorů 1:2.
    Zápas dlouho vypadal na konečné fotbalové skóre, ale zásluhou třetí třetiny jsme viděli tři pěkné branky.

60:00

Oddechový čas pro domácí.

58:02
    Na trestnou lavici odchází domácí Augustin za podražení, čímž dvě minuty před koncem snižuje šanci Sparty na vyrovnání.

56:20
    Sparta se nevzdává. Brzobohatý přihrával před bránu Pulkrabovi, který tečuje těsně mimo.

55:30
    Sparťanské přečíslení čtyř mužů na dva skončilo už před modrou čárou.

53:12
    Sparta právě vstřelila branku!
    Do úniku dva na jednoho ujeli dva sparťanští útočníci. Budiak předložil krásnou přihrávku přes obránce MARKU PULKRABOVI, který se střelou k levé tyči nemýlil a překonává Svobodu. Asistence: Matúš Budiak

52:49
    Neužil dalším zákrokem drží svůj tým v naději na vyrovnání.

51:26
    Zlín je povzbuzen a po ledě doslova létá. Poslední šanci měl Zaremba.

48:41
    Zlín právě vstřelil branku!
    Zlín navyšuje své vedení. Neužila překvapil střelou od pravého mantinelu DOMINIK MATULA. Puk domácí brankář sice zasáhl, ale poté mu propadl do brány. Asistence: Pavel Sedláček, Lukáš Buchta

46:42
    Po akci zlínského Karoly skončil v bráně Neužila jen domácí Březina.

45:15
    Svoboda chytá jednu střelu sparťanů za druhou. Má dobrý výhled.

44:31
    Sparta může rychle odpovědět. Na trestnou lavici rozhodčí posílají Stránského za podražení.

42:41
    Tak konečně jsme se dočkali první branky. Skóre otevírá přesnou střelou MICHAL HLAVÁČ. Asistence: Jan Andrýsek, Lumír Galuška

42:23
    Do úniku se málem dostal Pulkrab, ale akce končí zakázaným uvolněním.

40:01

Ani druhá třetina gól nepřinesla. Zřejmě se dočkáme fotbalového výsledku. V poslední dvacetiminutovce se ukázali také oba brankáři, kteří působí oba velice jistě. Sparta je častěji na trestné lavici, což by se jí mohlo vymstit, protože Zlín ukázal, že se v přesilové hře dokáže rychle rozestavit do „deštníku“ a být hodně nebezpečný.

40:00

Tomáš Lichnovský

Branky a nahrávky: 54. Pulkrab (Budiak) – 43. Hlaváč (Andrýsek, Galuška), 49. Matula (Sedláček, Buchta)

HC Sparta Praha: Neužil – Skřivánek, Vokurka, Bílek (C), Slavíček, Březina, Vacek – Schwamberger, Augustin, Arnošt, Soumelidis, Litera, Brzobohatý, Pulkrab, Budiak, Černoch, Brém, Brejcha, Krudenc
    Berani Zlín: Svoboda – Řezáč, Stuchlík, Macharáček, Kobylík, Kužílek, Andrýsek, Buchta, Velčovský – Hlaváč, Dalajka, Gremlica, Zaremba, Karola, Hladiš, Popelka, Stránský, Galuška, Matula (C), Sedláček, Vyoral