Kladno – Třinec 3:4 (kon.) | HC Plzeň – Vítkovice 3:4 (kon.) | Liberec – Olomouc 4:1 (kon.)
Chomutov – Pardubice 1:2 (po pr.) | Mladá Boleslav – Kometa Brno 4:0 (kon.) | Slavia – Vsetín 6:3 (kon.)
Sparta – Zlín 1:2 (kon.)
HC Sparta Praha
1:2 (0:0, 0:0, 1:2)
Berani Zlín
Pátek 14.02.2014, 18:30 • Tipsport arena • DHL Extraliga juniorů

58:02
    Na trestnou lavici odchází domácí Augustin za podražení, čímž dvě minuty před koncem snižuje šanci Sparty na vyrovnání.

44:31
    Sparta může rychle odpovědět. Na trestnou lavici rozhodčí posílají Stránského za podražení.

37:42
    Další sparťanské vyloučení. Na trestnou usedá Brzobohatý za podražení. Domácím by se za tohoto stavu nekázeň nemusela vyplatit.

33:40
    Na trestnou lavici usedá domácí kapitán Bílek za hákování. Dočkáme se první branky?

19:11
    V závěru první třetiny si Zlín zahraje přesilovku, za podražení odjíždí na trestnou lavici Budiak.

14:54
    Po dobré aktivitě Zlína se provinil holešovický Pulkrab nedovoleným bráněním.

01:02
    Již na začátku utkání jdou hosté do čtyř. Držením protihráče se provinil Michal Pavelka a jde si na 2 minuty sednout na trestnou lavici.

Tomáš Lichnovský

Branky a nahrávky: 54. Pulkrab (Budiak) – 43. Hlaváč (Andrýsek, Galuška), 49. Matula (Sedláček, Buchta)

HC Sparta Praha: Neužil – Skřivánek, Vokurka, Bílek (C), Slavíček, Březina, Vacek – Schwamberger, Augustin, Arnošt, Soumelidis, Litera, Brzobohatý, Pulkrab, Budiak, Černoch, Brém, Brejcha, Krudenc
    Berani Zlín: Svoboda – Řezáč, Stuchlík, Macharáček, Kobylík, Kužílek, Andrýsek, Buchta, Velčovský – Hlaváč, Dalajka, Gremlica, Zaremba, Karola, Hladiš, Popelka, Stránský, Galuška, Matula (C), Sedláček, Vyoral