Královské Vinohrady – Jihlava 4:3 (kon.) | Vítkovice – Bohemians - NE 8:1 (kon.) | Tatran – Bonusia Ostrava 5:1 (kon.)
ELITE PRAHA – Chodov 4:2 (kon.)
TJ Sokol Královské Vinohrady
4:3 (2:1, 0:0, 2:2)
FBŠ AL INVEST Jihlava
Neděle 16.02.2014, 14:00 • TJ Sokol Vinohrady • ČEZ Extraliga žen

To by bylo pro dnešek vše a těším se na vás u dalšího přenosu. (15:59:34)

Dnes jsme sledovali průměrný zápas. Nechyběly střely na branku gólove šance a taky se překvapivě málo vylučovalo. O vítězi zápasu rozhodla ve prospěch Královských Vinohrad Zuzana Macurová.

Celkový počet střel na branku:
    Královské Vinohrady – 19
    Jihlava – 18

60:00

59:15
    V poslední minutě se ocitla před bránou Krupková. Ta svou šanci na srovnání zápasu zahodila.

58:27
    Oddechový čas pro hosty.

58:10
    Jihlava je teď v nátlaku. Z právého mantinelu střílela Tvrzníková

55:34
    Brankářka Fruhbauerová si teď poradila jak s nebezpečnou střelou Lisové, tak i s následnou dorážkou valáškové.

55:07
    Po zablokování střely Raabové se do protiútoku vydala Petřeková, neúspěšně.

53:38
    Královské Vinohrady právě vstřelily branku!
    Z pravého rohu hřiště nahodila Petřeková před bránu. Tam stála ZUZANA MACUROVÁ a ta zvyšuje skóre na 4:3. Asistence: Monika Petřeková.

52:58
    V bezprostřední blízkosti bránky byla Tvrzníková, svou šanci však nevyužila.

52:18
    Čermáková se teď přes střed probojovala přes čtyři protihráčky!

51:10
    Jihlava právě vstřelila branku!
    A máme tady vyrovnané skóre! aktuálně jsou produktivní hráčky Jihlavy, konkrétně ANNA RINAGLOVÁ, který nedala šanci Obselkové. Asistence: Lada Janošťáková.

50:35
    Po přihrávce Martiny Svobodové se MIROSLAVĚ KRUPKOVÉ naskytla možnost snížit skóre, kterou taky využila! Asistence: Martina Svobodová

49:21
    V šanci Janošťáková. V bezprostřední blízkosti branky však minula.

47:36
    K brance Jihlavy vystartovala Aneta Tvrzníková. V šanci dva na jednoho přihrála MONICE PETŘÁKOVÉ, která poslala míček do prázdné brány.

47:10
    Sádková rozehrávala a přihrála Vejborné. Ta z otočky vystřelila, ovšem nepřesně.

44:20
    Své brankářské umění znovu předvedla Obselková. Míček se k ní přitáhnul, jako by měla v ruce magnet.

41:20
    Královské Vinohrady hrajou na dvě formace:
    1. Valášková, Kotíková, Macurová, Tvrzníková, Petřeková.
    2. Šádková, Čermáková, Lehutová, Lisová, Vejborná..

40:40
    Tvrzníková nahrávala na střed, kde stála Macurová. V šanci ale brankářku neprostřelila.

40:01

Je za námi druhá třetina, ve které jsme se tentokrát nedočkali žádného gólu. Hřáčkám Královských Vinohrad se nepovedlo zvýšit náskok ani při vyloučení Mácové. Ta naopak mohla srovnat skóre, trefila pouze tyč brankové konstrukce.

Střely na branku ve druhé třetině:
    Královské Vinohrady – 5
    Jihlava – 5

40:00

38:21
    Královské Vinorady opět mění sestavu. Na hřišti se teď objevují Vejborná, Lehutová a Placatá.

37:46
    Svobodová dnes hraje s velkou chutí a znovu svou střelou prověřila Obselkovou

37:20

36:02
    Minuta přesilové hry za námi a stále se ještě navystřelilo na branku. Hráčky Královských Vinohrad pouze kombinují mezi sebou.

35:02
    Za sekání si půjde na 2 minuty sednout na trestnou lavici Eva Mácová z Jihlavy.

32:20
    Hráčky Královských Vinohradů se snaží dostat před branku. Jejich inviduální akce ale nemůžou ohrozit Fruhbauerovou.

31:50
    Mácová se z otočky napřáhla ke střele a trefila pravou tyč!

29:20
    Královské Vinohrady často chybují při rozehrávce, čehož mohla využít Blažková.

27:08
    Obselková se znovu předvedla. Ani střela Svobodové přes ni neprošla do brány.

24:05
    Lissová dnes hraje na hranici pravidel. Každá šance Jihlavy ale konči faulem.

22:05
    Obselková teď znovu předvedla, jak je dnes ve formě. Nadvakrát si poradila se střelami Jihlavských hráček.

21:00
    Královské Vinohrady rozehrávaly, konkrétně Macurová. Jeji střela však byla zablokována.

20:01

V první třetině jsme mohli sledovat vyrovnaný zápas, čemu svědčí i skóre 2:1. O góly se postaraly Monika Petřeková, Eva Mácová a Zuzana Macurová.

Střely na branku:
    Královské Vinohrady – 6
    Jihlava – 7

20:00

18:07
    Obselkové se podařilo zneškodnit několik střel hráček Jihlavy za sebou.

16:17
    ZUZANA MACUROVÁ vybojovala míček ve středu hřistě a přesnou střelou nedala Fruhbauerové Šanci. Bez asistence

16:05
    Nebezpečnou střelu Kotíkové teď jen ze štěstím odrazila brankářka Petřeková.

15:45
    Královské vinohrady teď udělaly změnu v první formaci. Místo Lehutové se na hřišti objevuje Kateřina Trunečková.

15:05
    Oba týmy jsou zatím plné bojovnosti, hráčkám ale chybí přesnost.

11:08
    Nahození MONIKY PETŘEKOVÉ skončilo až za bránou hostů. Astistence: Dana Valášková.

05:05
    Zatím se hraje vyrovnané utkání bez větších šancí.

1:44
    A hned ze začátku utkání tu máme první branku! EVA MÁCOVÁ ze středu hřiště překonala brankářku Obselkovou. Asistence: Tereza Rychlá

00:01

12. Místo, 3 body

11. Místo, 6 bodů

V dnešním zápase na sebe narazí poslední TJ Sokol Královské Vinohrady, které vyzvou předposlední FBŠ AL INVEST Jihlava . V tomto zápase budeme svědky bitvy o lepší pozici pro play down, přesto není zcela na místě podcenit kvalitu zápasu.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.

Vojtěch Merta

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Sokol Královské Vinohrady. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 12. Petřeková (Valášková), 17. Macurová, 48. Petřáková (Tvrzníková), 54. Macurová (Petřeková) – 2. Mácová (Rychlá), 51. Krupková (Svobodová), 52. Rinaglová (Janošťáková)

TJ Sokol Královské Vinohrady: Obselková – Petřeková, Lehutová, Macurová, Schwarzová, Sladkovská, Lisová, Tvrzníková, Pledtá, Samake, Kotíková, Šádková, Trunečková, Valášková, Komorousová, Čermáková, Vejborná, Obselková
    FBŠ AL INVEST Jihlava: Fruhbauerová (Topičová) – Svobodová, Rinaglová, Krupková, Raabová, Petrušová, Přibylová, Rychlá, Mácová, Sůvová, Sedláčková, Blažková, Urbanová, Janošťáková, Slavíková

Rozhodčí: Michal Baloun a Tomáš Čížek