Týmový závod žen (semifinále) | 1. Nizozemsko (kon.) | | | Týmový závod mužů (finále) | Vítěz: Nizozemsko (kon.) |
Týmový závod žen (finále) | Vítěz: Nizozemsko (kon.) |
Exhibice | (kon.) |
Ženy - Paralelní slalom (kvalifikace) | 1. M. Kreinerová (AUT) (kon.) | | | Muži - Paralelní slalom (kvalifikace) | 1. V. Wild (RUS) (kon.) |
Ženy - Paralelní slalom (osmifinále) | (kon.) | | | Muži - Paralelní slalom (osmifinále) | (kon.) |
Ženy - Paralelní slalom (čtvrtfinále) | (kon.) | | | Muži - Paralelní slalom (čtvrtfinále) | (kon.) |
Muži - Paralelní slalom (semifinále) | (kon.) | | | Ženy - Paralelní slalom (semifinále) | (kon.) |
Ženy - Paralelní slalom (finále) | Vítěz: J. Dujmovitsová (AUT) (kon.) | | | Muži - Paralelní slalom (finále) | Vítěz: V. Wild (RUS) (kon.) |
Muži - Čtyřbob (1. jízda) | 1. Rusko 1 (kon.) | | | Muži - Čtyřbob (2. jízda) | 1. Rusko 1 (kon.) |
konec
Muži - Paralelní slalom (osmifinále)
Ondřej Jícha
Statistiky
KONEČNÉ POŘADÍ PO 2. JÍZDÁCH
Vic WIld (RUS) – Q
Michael Lambert (CAN) +1,78 s
Roland Fischnaller (ITA) – Q
Kaspae Fleutsch (SUI) +0,11 s
Patrick Bussler (GER) – Q
Rok Marguč (SLO) +0,84 s
Benjmanin Karl (AUT) – Q
Andreas Prommergger (AUT) +0,19 s
Lukas Mathies (AUT) – Q
Stefan Baumeister (GER) +0,45 s
Aaron March (ITA) – Q
Simon Schoch (SUI) – DSQ
Nevin Galmarini (SUI) – Q
Sylvian Dufour (FRA) – DSQ
Zan Košir (SLO) – Q
Jassey Jay Anderson (CAN) + 0,44s
KONEČNÉ POŘADÍ PO 2. JÍZDÁCH
Vic WIld (RUS) – Q
Michael Lambert (CAN) +1,78 s
Roland Fischnaller (ITA) – Q
Kaspae Fleutsch (SUI) +0,11 s
Patrick Bussler (GER) – Q
Rok Marguč (SLO) +0,84 s
Benjmanin Karl (AUT) – Q
Andreas Prommergger (AUT) +0,19 s
Lukas Mathies (AUT) – Q
Stefan Baumeister (GER) +0,45 s
Aaron March (ITA) – Q
Simon Schoch (SUI) – DSQ
Nevin Galmarini (SUI) – Q
Sylvian Dufour (FRA) – DSQ
Zan Košir (SLO) – Q
Jassey Jay Anderson (CAN) + 0,44s
Vic WIld (RUS)
Michael Lambert (CAN)
Kaspae Fleutsch (SUI)
Roland Fischnaller (ITA)
Patrick Bussler (GER)
Rok Marguč (SLO)
Benjmanin Karl (AUT)
Andreas Prommergger (AUT)
Lukas Mathies (AUT)
Stefan Baumeister (GER)
Simon Schoch (SUI)
Aaron March (ITA)
Nevin Galmarini (SUI)
Sylvian Dufour (FRA)
Zan Košir (SLO)
Jassey Jay Anderson (CAN)