HC MIKRON Nové Zámky
5:4 (1:2, 2:1, 1:1 - 0:0)
ASC Corona Brašov Wolves
sk Neděle 23.02.2014, 18:00MOL liga

Vážení športoví priatelia, skončilo sa nám stretnutie MOL Ligy, v ktorom HC Nové Zámky zvíťazili nad SCM Fenestelom 68 Brašov 5:4 po samostatných nájazdoch.

Dovidenia aj pri ďalších prenosoch MOL Ligy.
    Príjemný zvyšok večera a úspešný návrat do nového týždňa Vám praje Lukáš R. Ovšonka. (20:28:14)

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HC Nové Zámky.
    Gól strelil ANDREJ SUCHARDA.

Samostatné nájazdy začínajú.

Skončilo sa nám aj predĺženie, ktoré nerozhodlo o víťazovi. O malý okamih sa nám začnú samostatné nájazdy.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

64:02
    Baronov trest sa v týchto momentoch končí.

64:01
    Hostia dostávajú dokonca ďalší trest. Kameš inkasuje dve minúty za hru s vysokou hokejkou.

61:00
    Predĺženie je zvýhodnené pre hosťujúci celok, keďže sa Nové Zámky musia brániť presilovej hre, keď Baron inkasoval 5 minút.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

V tretej tretine sa podarilo hosťom dostať sa do vedenia, keď v priebehu 44. minúty skóroval Fodor, no ku koncu tretieho dejstva Polčík vyrovnal na 4:4.
    O malú chvíľu sa tak začne predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:02
    Martin Baron dostáva osobný trest 5+20 minút do konca zápasu!

59:01
    Začína prebiehať posledná minúta riadneho hracieho času.

58:11
    HC Nové Zámky dali gól!
    Novozámčanom sa podarilo vyrovnať v závere stretnutia! Skvelú akciu zakončil gólom do siete PETER POLČÍK!
    Asistoval mu Martin Uhnák.

54:01
    Ani doteraz nenašli domáci hráči recept na gólmana hostí Fülöpa, ktorý zatiaľ drží svoj tím ako môže.

50:25
    Oddychový čas hostí!

50:01
    Začína plynúť posledných desať minút riadnej hracej doby!

43:02
    Brašov dal gól! Hostia sa opäť dostávajú do vedenia o jeden gól! Strelecký účet si otvoril aj CSANÁD FODOR.