Zubří – Kopřivnice 27:26 (kon.) | Přerov – Jičín 25:33 (kon.) | Hranice – Dukla 27:19 (kon.)
Lovosice – Karviná 24:30 (kon.) | Plzeň – Frýdek-M. 31:21 (kon.) | Zlín – Královo Pole 21:23 (kon.)
HK FCC Město Lovosice
24:30 (12:13)
HC Baník Karviná
Neděle 23.02.2014, 10:30 • SH Chemik • Chance Extraliga mužů

To je ode mě z Lovosické haly Chemik vše. Děkuji za pozornost a těším se na Vás u (nejen u házenkářského) Onlajnu zase někdy příště. Na počtenou! (12:12:24)

Jednoznačně nejlepším hráčem na straně Lovosic bych označil Milana Berku, který dnes nastřílel většinu branek Lovosic.

Na straně Karviné bych ocenil hru Slavomíra Mlotka, který byl jedním z hlavních strůjců Karvinské výhry.

Hráčům Karviné se dnešní zápas vydařil. Od 27. minuty nepustili Lovosice do vedení. Náskok jedné branky po poločase dokázali hráči Karviné rozšířit na rozdíl branek šesti. Musím konstatovat, že celý druhý poločas byli hráči Karviné těmi lepšími a aktivnějšími. Tímto zaváháním dávají lovosičtí Lovci možnost utéci na dvoubodový odstup Plzni, která dnes vyhrála doma nad Frýdkem-Místek 31:21.

60
    Konec zápasu. (24:30)

60
    Nakonec se povedlo přidat třicátou branku Karviné Tomáši Mlotekovi (KAR). (24:30) (24:30)

60
    Na rozdíl pěti branek snižuje Václav Klimt (LOV). (24:29) (24:29)

60
    Probíhá poslední minuta dnešního utkání. (23:29) (23:29)

59
    Hostující Marek Vančo (KAR) přidává další z branek pro svůj tým. (23:29) (23:29)

59
    Oddechový čas skončil, hra pokračuje. (23:28) (23:28)

59
    Oddechový čas pro HCB OKD Karviná. (23:28) (23:28)

58
    Dnešní první branka Lukáše Malého (LOV) z pozice pravého křídla. (23:28) (23:28)

58
    Úplně volného nechala obrana Lovosic Radka Sliwku, který skóruje. (22:28) (22:28)

57
    Václav Klimt (LOV) na zemi, míč za bránou a zákrok Bartoně. To vše je k vidění na palubovce. (22:27) (22:27)

56
    K sedmimetrovému hodu se postavil Jiří Motl a znovu střelou k levé tyči nedal hostujícími brankáři šanci. (22:27) (22:27)

56
    Odpískán sedmimetrový hod pro Lovosice. (21:27) (21:27)

55
    Další ze střel, které nemíří mezi tři tyče. Kolomazníkova střela mířila o pořádný kus vedle. (21:27) (21:27)

55
    Libor Hanisch (KAR) uviděl červenou kartu za likvidující faul, který předvedl proti Milanu Berkovi (LOV). (21:27) (21:27)

55
    Jan Landa (LOV) teď na několikrát ubránil Libora Hanische. (21:27) (21:27)

54
    Tak to je beznaděj v podání Lovosic. Další branku přidává znovu Radim Chudoba (KAR). (21:27) (21:27)