Třinec – Kladno 6:0 (kon.) | Plzeň – Slavia 4:1 (kon.) | Zlín – Chomutov 6:3 (kon.)
Litvínov – K. Vary 2:1 (kon.) | Mountfield HK – Vítkovice 2:3 (0:2 po s.n.) | Liberec – Pardubice 4:1 (kon.)
Sparta – Kometa Brno 7:0 (kon.)
Berani Zlín
6:3 (2:0, 2:2, 2:1)
Piráti Chomutov
Úterý 25.02.2014, 17:30 • ZS Luďka Čajky • Tipsport extraliga

58:35
    Petr Čajánek (ZLN) 2 minuty hrubost. Hraje se čtyři na čtyři.

58:35
    Jaroslav Svoboda (CHM) 2 minuty za hrubost.

58:35
    Na ledě se do sebe pustili Petr Čajánek a Jaroslav Svoboda. Šarvátku obou aktérů ukončili rozhodčí, kteří oba hráče roztrhli od sebe.

57:10
    Zlín právě vstřelil branku!
    Ťukec dvou zlínských hráčů zakončil střelou z voleje JIŘÍ ONDRÁČEK. Vypadá to, že v závěru už nás žádné drama nečeká. Asistence: Marek Melenovský.

56:29
    Jaroslav Svoboda objel zlínskou klec a snažil se rychlou střelou po ledě zasunout puk za ležícího Kašíka. Brankář Zlína se ale roztáhl na ledě a zabránil veliké šanci chomutovského útočníka.

56:46
    Dnešní zápas sleduje 3013 diváků.

49:58
    Piráti právě vstřelili branku!
    Deset minut před koncem třetí třetiny to vypadá, že by se mohl závěr zápasu ještě zdramatizovat. První pokus ONDŘEJE KAŠE byl zblokován, ale podruhé už to útočníkovi Pirátů vyšlo a z dorážky bekhendem překonává zlínského brankáře. Bez asistence.

48:32
    Josef Straka na druhé straně nevyužil chybné rozehrávky domácích a v ideální pozici napálil kotouč mimo odkrytou klec.

47:50
    Čajánek unikal v oslabení v přečíslení dvou na jednoho s Ondřejem Veselým, ale druhý jmenovaný nevyužil parádní přihrávky od svého spoluhráče. Veliká šance domácích tak zůstala neproměněna.

46:48
    Bedřich Köhler (ZLN) 2 minuty za podražení.

46:29
    Piráti se po menší odmlce nastěhovali před Kašíka a jeden z útočníků dokonce nastřelil tyčku zlínské klece.

43:59
    Lukáš Pulpán (CHM) 2 minuty za krosček.

43:59
    Petr Čajánek (ZLN) 2 minuty za hrubost.

43:10
    Veselý byl v zakončení podražen a Zlín bude hrát opět početní výhodu. Jakub Stehlík (CHM) 2 minuty za podražení.

40:26
    Zlínu dnes vstupy do třetin vychází opravdu na jedničku. Ve dvojnásobné početní výhodě se kotouč po střele Petra Lešky odrazil od brusle Bedřicha Köhlera přímo k levé tyči, kde stál osamocený JAROSLAV BALAŠTÍK a ten dorážkou do prázdné branky zvyšuje na 5:2. Asistence: Bedřich Köhler, Petr Leška.

40:15
    Berani budou hrát 26 vteřin přesilovku pět na tři. Kanadský útočník Mark Bomersback (CHM) vyhodil kotouč do hlediště a bude za to pykat.

38:40
    Luboš Bartečko (CHM) srazil k ledu dorážejícího Zdeňka Okála a Zlínu se tak v závěru prostřední části nabízí další početní výhoda.

34:20
    MARK BOMERSBACK se dobře zorientoval v předbrankovém prostoru, odkud tečoval za Kašíkova záda nahození obránce Pulpána. Asistence: Lukáš Pulpán, Josef Straka.

33:16
    Přesilovka pro hosty. Jiří Ondráček (ZLN) sekl protihráče a rozhodčí jeho zákrok ocenil dvěma minutami.

32:07
    Kämpf naznačil střelu a jeho následný blafák skončil na pravé tyči zlínské klece.

32:07
    David Kämpf byl v zakončení nedovoleně zastaven obráncem Zámorským a rozhodčí nařizuje trestné střílení.

30:41
    Berani opět využívají početní výhodu a klid na hokejky jim dodává tříbrankové vedení. ZDENĚK OKÁL si počkal na vyraženou Holíkovu střelu a pohotově z první dorazil kotouč za přesunujícího se Růžičku. Asistence: Petr Holík.

28:45
    Štěpán Hřebejk (CHM) 2 minuty za sekání.

26:27
    Chomutovští skutečně přesilovou hru využívají a snižují na rozdíl již dvou branek. LUBOŠ BARTEČKO vypálil z voleje a střelou mezi betony překonal Kašíka. Asistence: Lukáš Pulpán

26:09
    Chomutovští si vynutili v útočném pásmu faul a mají šanci ke snížení. Za podražení si odpyká dvouminutový trest Oldrich Kotvan (ZLN)

23:06
    Kubiš byl v zakončení nedovoleně zastaven Tomášem Bartejsem (CHM) a Zlínské čeká třetí početní výhoda v dnešním utkání.

21:48
    Trefa Filipa Čecha, který se prosadil po dlouhodobém zranění nemůže být uznána, protože Zdeněk Okál překážel Růžičkovi v brankovišti.

21:25
    Ševci vstupují parádně i do druhé třetiny. ANTONÍN HONEJSEK využil přihrávky Dalibora Řezníčka a v zakončení poslal Růžičku na opačnou stranu a kotouč pohotově poslal do sítě. Asistence: Dalibor Řezníček, Petr Zámorský.

18:40
    Chomutovští se přecijenom dočkávají první početní výhody. Na lavici hříšníků už míří Antonín Honejsek (ZLN) 2 minuty za hákování.

13:11
    Chomutov bude hrát druhé oslabení. Vyloučen je útočník Josef Straka (CHM) 2 minuty za hákování.

4:52
    Zlínští se po vlažném začátku rychle rozkoukali a vedou už o dva góly! Pochvalu za geniální nahrávku přes celé kluziště za chomutovskou obranu si zaslouží Dalibor Řezníček. Autor gólu MAREK MELENOVSKÝ převzal kotouč kousek před útočnou modrou a v samostatném nájezdu vyzrál na Růžičku bekhendovým zakončením. Asistence: Dalibor Řezníček, Petr Zámorský.

2:17
    Zlínští vyhráli vhazování v útočné třetině a vzápětí našel Leška volného JIŘÍHO MARUŠÁKA, který dělovkou o tyčku otevírá skóré dnešního utkání. Asistence: Petr Leška

2:09
    První vyloučení dnešního utkání a zároveň první přesilová hra pro Berany. Angel Krstev (CHO) 2 minuty za nedovolené bránění.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 3. Marušák (Leška), 5. Melenovský (Řezníček, Zámorský), 22. Honejsek (Řezníček, Zámorský), 31. Okál (Holík), 41. Balaštík (Köhler, Leška), 58. Ondráček (Melenovský) – 27. Bartečko (Pulpán), 35. Bomersback (Pulpán, Straka), 50. Kaše

Berani Zlín: Kašík (Horčička) – Marušák, Kotvan, Zámorský, Řezníček, Matějíček, Tesařík – Balaštík, Leška, Köhler – Honejsek, Čajánek, Veselý – Okál, Holík, Čech – Ondráček, Melenovský, Kubiš.
    Piráti Chomutov: Růžička (Dvořák) – Stehlík, Pulpán, Jass, Mrázek, Lojek, Krstev, Bartejs – Bartečko, J. Svoboda, Bomersback – Šagát, J.Straka, Kubinčák – Hruška, Račuk, Hřebejk – Balej, Kämpf, Kaše.

Rozhodčí: Souček, Šír – Jelínek, Pešek