Copil – Berdych 0:2 (kon.) | Rosol – Brands 2:0 (kon.)
5 6 6
Michael Russell
1
7 3 1
Úterý 25.02.2014, 11:25ATP Dubaj - Dubai Duty Free Tennis Championships (tvrdý povrch)

To je z mé strany vše, hezký den. (13:36:01)

Je dobojováno a Radek Štěpánek nakonec tento zápas zvládl skvěle. První sadu sice ovládl Michael Russell, ale od druhého setu už na kurtu dominoval český tenista, který nakonec vyhrál 2:1 na sety a postoupil do druhého kole turnaje v Dubaji. Nutno říci, že od druhého setu předváděl Radek Štěpánek velmi dobrý výkon a postoupil zcela zaslouženě.

Konec zápasu

6:1
    Je konec. Radek Štěpánek vzal svému soupeři i další servis a nakonec vyhrává tento zápas. Nutno dodat, že zcela zaslouženě. Český tenista se tak představí ve druhém kole.

40-30
    Radek Štěpánek má mečbol!

30-30
    Po třiceti. Nyní se bude hrát o důležitý fiftýn.

15-30
    Jenže v další výměně kraloval Michael Russell.

15-15
    Následující výměnu ale ovládl Radek Štěpánek.

0-15
    A začal skvěle a získal úvodní fiftýn.

5:1
    I tentokrát si český tenista udržel své podání a od vítězství v tomto duelu ho dělí jeden gem. Servírovat ale půjde Michael Russell.

40-15
    Radek Štěpánek má dva gemboly.

30-15
    Michael Russell ale zabojoval a dramatizuje tento gem.

30-0
    I další výměnu vyhrál český tenista.

15-0
    A Radek Štěpánek pokračuje ve zlepšeném výkonu a do tohoto gemu vstoupil opět skvěle.

4:1
    Konec přestávky, podávat bude Radek Štěpánek.

4:1
    Následuje přestávka a výměna stran.

4:1
    Tak tohle už vypadá hodně nadějně, protože český tenista bere svému soupeři další podání a jde do vedení 4:1. Navíc půjde servírovat!