Galatasaray – Chelsea 1:1 (kon.) | Schalke – Real Madrid 1:6 (kon.)
1:1 (0:1)
Chelsea FC
Středa 26.02.2014, 20:45 • Türk Telekom Arena, Istanbul • Liga mistrů

To je z mé strany vše, přeji dobrou noc. (22:40:25)

Je dobojováno. Sledovali jsme velmi zajímavé utkání, které nakonec skončilo remízou 1:1. Do vedení se dostala Chelsea, když se v 9. minutě prosadil Fernando Torres. Domácí celek poté přidal a neustále se tlačil dopředu. Jenže hosté z Anglie velmi dobře bránili, ale nakonec se domácí celek přeci jen dočkal, když se v 65. minutě trefil Chedjou. Žádná další branka už nepadla a v odvetě bude tedy stále o co hrát.

90+3
    Borci z Londýna nikam nepospíchají a to se nelíbí domácím fanouškům, kteří to dávají najevo hlasitým pískotem.

90+2
    Chelsea ještě střídá. Odešel Hazard a zahraje si Oscar.

90+2
    Hosté drží míč a nikam nepospíchají. Vypadá to, že se už nic nestane.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavil tři minutky.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Mikel je na nohou, ale kulhá. Zápas pokračuje.

88
    Mikel zůstal po souboji ležet na trávníku a musí být ošetřen. Nevypadá to s ním vůbec dobře.

87
    Na druhé straně to vyzkoušel Mikel, ale po jeho dělovce skončil míč vysoko nad brankou.

86
    Z hranice velkého vápna to zkusil Sneijder, ale jeho technický pokus byl hodně nepřesný a míč skončil nad brankou Petra Čecha.

85
    Následná akce tureckého celku skončila ofsajdem. Tempo hry malinko opadlo, ani jeden celek už nechce udělat chybu.

84
    Ale hosté skvěle napadali a míč doputoval až k Muslerovi.

83
    U míče jsou opět domácí fotbalisté, kteří neúnavně kombinují na polovině londýnského celku.

82
    Jenže nakonec vše skončilo nepřesnou přihrávkou. Konec zápasu se velmi rychle blíží, podaří se někomu vstřelil zřejmě vítěznou branku?

81
    Domácí se usadili na polovině Chelsea a snaží se něco vymyslet.

80
    Domácí naposledy střídají. Za velkého potlesku odchází Didier Drogba a zahraje si Bulut.

79
    A dlouhý nákop nevyšel ani domácímu celku, protože pro míč si došel pozorný Čech.