Buffalo – Boston 5:4 (po pr.) | Montreal – Detroit 1:2 (po pr.) | Colorado – Los Angeles 4:6 (kon.)
Vancouver – St. Louis 1:0 (kon.)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
2:3 (0:1, 1:1, 1:1)
SC Marimex Kolín
Čtvrtek 27.02.2014, 18:00 • ZS Jana Marka • Play-off 2. ligy, skupina Západ

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Čtvrteční podvečer přinese druhé utkání osmifinálové série, jejíž vítěz postoupí mezi nejlepší osmičku.

Hosté z Kolína skončili v základní části na třetím místě a jejich cíle jsou v této sezónně ty nejvyšší. To potvrdili i v úvodním utkání této série, když hosty od Vajgaru porazili 4:1.

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Bláha, Kubeš – Procházka, Popelka, Jasečko, Štěpán, Dvořák A., Brabec, Kohút, Kocar, Voříšek, Tomšík, Kotrla, Skokan A., Mavrojanidis, Tržil, Dvořák M., Bárta, Jasanský.

SC Kolín: Sejpal, Moravec – Barták, Pácal, Muláček, Hanzl, Pýcha, Skokan L., Chaloupka, Morkes, Zumr, Valášek, Šifta, Šafránek, Kadlec, Malý, Mejzr, Ježek, Kočí, Semirád, Jankovský, Marvánek..

Domácí nastupují v komorní atmosféře na led. Do branky Vajgaru se staví Ondřej Bláha.

Už vidíme i hosty. Jejich branku bude s číslem 2 hájit Martin Sejpal.

00:01

00:36
    Voříšek s Jasečkem zazlobili hned v úvodu, ale bekend hradeckého kapitána za Sejpala neprošel.

02:20
    Nepřesnost v kolínské rozehrávce předcházela icingu.

04:53
    Martin Brabec ukázal pěknou ránu, která končí v rukavici Martina Sejpala.

05:17
    Vajgar si zahraje přesilovku, za podražení putuje na trestnou lavici Lukáš Skokan.

06:19
    Hradecká přesilovka zatím mnoho nepřinesla, vhazuje se před Sejpalem.

06:48
    Jasečko pěkně zavezl, ale z akce nic pro domácí není.

07:17

07:28
    Martin Mejzr z jízdy do Bláhovy lapačky.

08:15
    Jakub Semirád mířil stejným směrem.

08:29
    Tentokrát vyloučení na straně domácích, možná malinko přísné dvě minuty pro Stanislava Jasečka za držení.

08:52
    Valáškova rána sražena do ochranné sítě.

09:10
    Puk ve středním pásmu.

10:01
    Kozlové právě vstřelili branku!
    JIŘÍ KADLEC posílá ranou z kruhů hosty do vedení. Asistence David Šafránek.

10:01
    Stanislav Jasečko reklamoval své vyloučení a dvojice hlavních sudích ho posílá předčasně pod sprchy. Hodně velká čára přes hradecký rozpočet.

11:58
    Kozlové jsou na koni a několikrát zaměstnali Ondřeje Bláhu, poslední ze střel vyslal Dominik Zumr.

13:12
    Malý dotíral, Bláha raději přerušil hru.

14:01
    Zmatky před Bláhou, Aleš Dvořák vyhazuje.

15:52
    Ondřej Bláha teď lapil tutovku Jiřího Kadlece.

15:56
    U hradeckého brankáře končí i Šafránkův pokus.

17:17
    Jindřich Kotrla dvě minuty za krosček.

17:46
    Puk u Sejpala.

18:38
    Vajgar zatím zodpovědně brání. Vhazuje se před Ondřejem Bláhou.

18:55
    Šifta dotíral před Bláhou, leč marně.

19:17

19:39
    Kolín hrál vysokou holí, vhazuje se před Martinem Sejpalem.

19:45
    Drzý průnik Luboše Voříška zpacifikovala kolínská obrana.

20:00

Kolín vede po brance veterána Kadlece 1:0. Vajgar se snaží favoritovi odolávat a kromě jedné trefy hostů se jim to zatím daří. Uvidíme, co přinese prostřední dějství, které začne cca v 18:44.

20:01

20:19
    Valášek golfem nad.

20:59
    Milan Valášek, útočný faul, dvě minuty za podražení Jaroslava Kocara.

21:23
    Kadlec dostal puk ze třetiny hostů.

23:01

23:26
    Možná mohl Vajgar sehrát početní výhodu jednodušeji, mnoho přihrávek šanci nepřineslo.

25:50
    Vajgar právě vstřelil branku!
    První lajna Vajgaru vyrovnává. JIŘÍ BÁRTA překonal švihem Sejpala nad vyrážečku. Asistence Jaroslav Kocar a Luboš Voříšek.

27:20
    Až po reklamaci Marka Dvořáka s krvavým šrámem dvě minuty pro Jakuba Semiráda za vysokou hůl.

27:42
    Po střele Jana Štěpána hosté z Kolína vyhazují.

28:13
    Nepěkné založení hradeckého útoku končí střelou Davida Šafránka nad branku Vajgaru.

29:23
    Hosté v plném počtu. Ani tahle přesilovka nepřinesla Vajgaru jedinou pořádnou šanci.

30:21
    Hákování Jiřího Bárty v podání Jakuba Semiráda.

30:49
    Popelkovu ránu neměl Sejpal plně v moci.

31:53
    Závar před Sejpalem, Procházkovu ránu vyrazil brankář hostů, ale nikdo puk do brány nedostrkal.

32:01
    Luboš Voříšek nadvakrát z ostrého úhlu nedostal puk do odkryté části branky. Pro domácí obrovská škoda! Kolín kompletní.

34:19
    Poslední okamžiky zase patří Kolínu, Ondřej Bláha lapil několik povedených akcí, hlavě ta Valáškova měla brankovou vůni.

36:34
    Valášek ujel při oslabení, ale na Ondřeje Bláhu si nepřišel. Hradecký brankář nenechal skulinku mezi svými betony.

36:46

37:32
    Puk mimo hrací plochu, vhazuje se ve středním pásmu.

37:44
    Kolínský icing.

38:27
    Kapitán Kozlů JOSEF MALÝ vrací hostům vedení po asistenci Jakuba Semiráda a jasného ofsajdu.

39:37
    Dvě minuty pro Marka Dvořáka za sekání.

39:42
    Trocha strkanice před Bláhou.

40:00

Vajgar dokázal díky Bártově trefě vyrovnat, ale Kolín si vzal vedení zpět na svou stranu. Ať se na mě nikdo nezlobí, góly z ofsajdu by platit neměly. Třetí třetina začne cca v 19:29.

40:01

41:19
    Vajgar vyhazuje.

41:37

42:33
    Kotrla se dral jeden na jednoho dopředu, faul Kolína, David Muláček dvě minuty vysoká hůl.

43:06
    Tomáš Pácal sevřel puk a dle sudích zdržoval hru. Vajgar má před sebou 87 vteřin hry pěti proti třem.

44:02
    Bartova akce nevyšla, hosté vyhazují.

44:44
    Hosté znovu do tří, Muláček hned po návratu do hry nedovoleně bránil Bártu a putuje zpět na trestnou lavici. Hosté mezitím vyhazují.

45:23
    ALEŠ DVOŘÁK z vrcholu kruhu překonává Martina Sejpala. Asitence Robert Procházka a Jindřich Kotrla.

46:09
    Bláha přerušil hru po jasném icingu, který sudí přehlédli. Čím víc sudí, tím víc adidas.

46:25
    Petr Morkes z úhlu jen do připraveného Ondřeje Bláhy.

46:58
    Icing Kozlů.

47:36
    Mavrojanidis sám na Sejpala, ten hradeckého forvarda vychytal, konkrétně jeho střelu švihem někam do prostoru lapačky.

48:46
    Icing domácích, vše se vrací před Ondřeje Bláhu.

50:11
    Střela z obranné třetiny Vajgaru v podání Roberta Procházky končí v lapačce Martina Sejpala, po jehož pravici se vhazuje.

50:37
    Mejzrovu ránu z úhlu Bláha kryje.

52:14
    Hanzlova rána od modré končí sražena v ochranné síti.

52:34
    Josef Malý dvě minuty za nedovolené bránění.

53:46
    Kolín domácí do ničeho nepouští.

54:35

55:24
    Ježek v tutovce, po pasu z rohu nenašel mezi Bláhovými betony skulinku.

56:27
    Bárta svým pohybem dělá hostům velký problém, Václav Jankovský dvě minuty za nedovolené bránění.

57:06
    Mavrojanidis mířil mezi betony, Sejpal pozorný.

57:32
    Procházka, Aleš Dvořák a Brabec měli po velmi slušných pokusech.