Kometa Brno – Sparta 7:6 (kon.) | Zlín – HC Plzeň 1:3 (kon.) | K. Vary – Olomouc 5:2 (kon.)
Hr. Králové – Havířov 1:4 (kon.) | Liberec – Chomutov 2:4 (kon.) | Vítkovice – Jihlava 4:2 (kon.)
Letňany – Vsetín 3:5 (kon.) | HC Litvínov – Písek 3:5 (kon.) | Pardubice – Poruba 2011 7:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Ústí n/L 1:2 (kon.) | Slavia – Kladno 3:8 (kon.) | Třinec – Č. Budějovice 5:1 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
5:2 (2:2, 1:0, 2:0)
HC Olomouc
Pátek 28.02.2014, 15:45 • KV Arena • Extraliga staršího dorostu

Energetici dotáhli utkání do vítězného konce, a připisují si tak důležité tři body do tabulky skupiny "B". Děkuji za sledování tohoto online přenosu, těším se někdy příště na počtenou. (17:55:24)

60:00

59:51
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    TOMÁŠ RUBEŠ pečetí výhru karlovarských hokejistů gólem do prázdné brány.

59:24
    Tečovaná střela končí mimo hřiště, vhazování po Frčkově pravici.

59:08
    Klvaňa pálil ostře od modré čáry, Frček jeho dělovku chytá do lapačky.

58:34
    Hosté to zkouší bez brankáře!

58:34
    Martin Osmík (KVA) oslabuje svůj tým, dostává dvě minuty za podražení. Olomouc tak má jednu z posledních šancí na skórování.

57:36
    Kotouč se po několika odrazech ocitá mimo hrací plochu, vhazování ve středním pásmu.

57:00
    Do konce zápasu zbývá 180 vteřin a Olomouc už nemá moc šancí na vyrovnání!

56:38
    Rozhodčí odpískal domácímu týmu úmyslný ofsajd a hra se tak přesouvá před Frčka.

56:23

55:54
    Energie už po několikáté vyhazuje.

55:02
    Energetici přidávají čtvrtou branku ve vlastním oslabení. VÁCLAV KRLIŠ přebral kotouč v obranném pásmu, přebruslil celé hřiště a střelou do levého horního růžku zakončil.

54:22
    Rulík (KVA) vyfasoval dvě trestné minuty za podražení.

52:28
    Dominik Marek vyslal nebezpečnou střelu z pravého kruhu, Frček vyráží helmou.

51:08
    Binias pálil tahem od modré, bránu netrefil o pár centimetrů.

50:18
    Jindřich Kolovratník (OLO) vyhodil kotouč mimo hrací plochu a obdržel dvě trestné minuty.

49:53
    Luboš Adam zakončoval kombinaci energetiků střelou na brankáře, avšak nebyl přesný.

48:48
    Energie je stále usazena v pásmu hostí, kombinuje po celé ploše a pálí ze všech možných úhlů.

Tomáš Hála

Branky a nahrávky: 1. Nguyen (Osmík), 7. Binias, 34. Trapl (Soudský), 56. Krliš, 60. Rubeš – 4. Marek (Spurný), 16. Šoustal (Marek)

HC Energie Karlovy Vary: Frček ( Kuchař) – Vodička, Bahounek, Adam, Soudský, Rulík (C), Binias, Prachař – Hubáček, Osmík, Nguyen – Janata, Trapl Svoboda – Čejka, Krliš, Rubeš – Dimitrov, Vildumetz. Trenér: Václav Eismann
    HC Olomouc: Urbisch (Pospíšil) – Spurný, Hes, Beutl, Kolovratník, Tomek, Klvaňa, Marek, Horák, Škoda – Kropáč, Melichárek, Štefka – Heža, Janás, Horký – Beier, Hajšman, Šoustal (C) – Ministr, Kuba. Trenér: Jan Tomajko

Rozhodčí: Kamil Hlinka – Bohuslav Maloušek, Jiří Rozlílek