New Jersey – Columbus 5:2 (kon.) | NY Islanders – Toronto 5:4 (po pr.) | Philadelphia – San Jose 3:7 (kon.)
Pittsburgh – Montreal 5:6 (0:1 po s.n.) | NY Rangers – Chicago 2:1 (kon.) | Florida – Washington 4:5 (kon.)
Ottawa – Detroit 1:6 (kon.) | Nashville – Tampa 3:2 (kon.) | Winnipeg – Arizona 3:2 (2:1 po s.n.)
Dallas – Carolina 4:1 (kon.) | Edmonton – Minnesota 0:3 (kon.) | Calgary – Los Angeles 0:2 (kon.)
Philadelphia Flyers
3:7 (2:1, 0:5, 1:1)
San Jose Sharks
Pátek 28.02.2014, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

To je pro dnešek z mé strany vše. Já Vám děkuji za pozornost a přeji úspěšný den. (03:55:42)

Československá stopa v utkání:
    Andrej Meszároš (PHI) 1+0, 5 střel, čas na ledě 17:12
    Jakub Voráček (PHI) 0+0, 1 střela, čas na ledě 17:00

1. Joe Pavelski (SJS) 3+0
    2. Logan Couture (SJS) 2+0
    3. Raffi Torres (SJS) 2+0

Dnešní utkání je u konce. O vítězství se rozhodlo ve druhé třetině, kdy hosté ze San Jose zvítězili 0:5.
    Ačkoliv se hráči Flyers snažili utkání zvrátit ve třetí třetině, neměli potřebné štěstí a museli útočit proti dobře připravené defenzívě soupeře.

60:00

59:47

59:01
    Běží poslední minuta utkání.

57:47
    Nejspíš definitivně pohřbil naděje svého týmu Downie, který byl vyloučen za hákování.

57:13
    Grossmann to zkusil od modré, ale Stalock jeho střelu dobře viděl a přerušil hru.

57:00
    Simmonds bojoval o kotouč v rohu útočné třetiny, ale okamžitě byl zdvojen a o kotouč přišel.

56:08
    Po nepřesné rozehrávce je odpískáno zakázané uvolnění pro tým San Jose.

55:42
    Druhá útočná formace pokračuje v tlaku v útočné třetině. S Philadelphií to dnes už nevypadá dobře.

55:00
    Pavelski šetří cenné sekundy v útočném pásmu.

54:17
    Jakub Voráček nebezpečně vypálil z mezikruží. Stalock pouze se štěstím vyrazil do ochranné sítě nad brankou!

52:12
    A znovu dochází ke střídání brankářů na domácí straně. Do branky míří Mason!

52:12
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Přeci jen dochází ke snížení ze strany domácího mužstva. Po rychlém přechodu do útočného pásma a adresované přihrávce do předbrankového prostoru se prosadil MATT READ – 3:7! Asistence: Sean Couturier, Nicklas Grossmann.

52:02
    Torres nebezpečně vypálil z vrcholu kruhu, ale Emery jeho pokus vytěsnil betonem.

51:26
    Hra má teď velmi rychlý spád. Hraje se nahoru dolů.

50:33
    Hráčům Flyers se lepí smůla na hole a nedaří se jim ohrozit Stalockovu branku.

Marek Indruch

Branky a nahrávky: 11. Meszároš (Downie, Read), 11. Schenn B. (Lecavalier, Simmonds), 53. Read (Couturier, Grossmann) – 5. Torres (Desjardins, Demers), 25. Pavelski (Marleau, Boyle), 31. Pavelski (Vlasic), 31. Couture (Marleau, Demers), 35. Pavelski (Irwin, Thornton), 40. Torres (Brown, Desjardins), 45. Couture (Wingels)

Philadelphia Flyers: Mason (31., 53. Emery) – Streit, Meszároš, Grossman, Coburn, Schenn L., Gustafsson – Voráček, Giroux, Hartnell – Simmonds, Schenn B., Lecavalier – Read, Couturier, Downie – Rinaldo, Hall, Raffl
    San Jose Sharks: Stalock (Niemi) – Boyle, Vlasic, Braun, Demers, Hannan, Irwin – Burns, Thornton, Pavelski – Havlát, Couture, Marleau – Desjardins, Kennedy, Torres – Brown, Nieto, Burish

Rozhodčí: O'Halloran, Rooney – Devorski, Murchison