Vítkovice – Bulldogs 4:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Bohemians 7:8 (po pr.) | Chodov – Otrokovice 5:2 (kon.)
Tatran – Sparta 11:2 (kon.)
FAT PIPE Florbal Chodov
5:2 (2:1, 2:1, 1:0)
PSG Panthers Otrokovice
Sobota 01.03.2014, 19:00 • SH Jižní Město, Praha • Play-off Livesport Superligy florbalu

To je pro dnešek vše. Přeji hezký zbytek večera a těším se u sledování dalších onlajn přenosů. (21:06:55)

Kromě úvodních minut se Chodovští nenechali soupeřem zaskočit a 50 minut měli hru pod kontrolou. Zaslouženě tedy vyhrávají 5:2 a získávají tak první bod do této série.

60:00

58:35
    Za bránění ve hře předčasně končí Ondřej Richtr.

57:42
    Chodov právě vstřelil branku!
    Oddechový čas nebyl hostům nic platný. Naopak ONDŘEJ VAVRO potvrzuje vedení Chodova. Asistence: Matěj Jendrišák.

56:31
    Oddechový čas pro hosty.

55:39
    Domácí opět drží míček na hokejkách a tlačí hostující tým k brance.

54:05
    Mikeš v gólové šanci netrefil míček.

52:01
    Rychlý protiútok hostí končí na Zichovi.

51:12
    Domácí drží míček na hokejkách.

49:30

48:05
    Domácí zatím brání velmi dobře.

47:30
    Za bránění ve hře si na 2 minuty odpočine Richtr.

42:24
    Zich loví míček ze své branky. Gól však nemůže být uznán pro vysokou hůl.

40:01

Další třetina začne přibližně v 20:35.

Otto Slabý

Branky a nahrávky: 12. Jendřišák (Chmelíček), 13. Vojtíšek (Ondrušek), 23. Bouša (Jendrišák), 39. Mikeš (Ondrušek), 58. Vavro (Jendrišák) – 3. Hradil (Vaněk), 30. Ťopek (TS)

FAT PIPE Florbal Chodov: Jelínek, Pražan, Jendrišák, Richtr, Fiala, Klápa, Ondrušek, Sýkora, Mikeš, Schubert, Chmelíček, Vojtíšek, Běhavý, Jastřembský, Zich, Vavro, Kotlas, Bouša, Sunkovský
    PSG Panthers Otrokovice: Bližňák, Sovják, Vaněk, Kostka, Ťopek, Hradil, Uhrinovský, Nagy Ma., Zbořil, Nagy Mi. Malina, Matějčík, Krkoška, Zach, Ivan, Petřík, Hrdina, Michajlovič

Rozhodčí: Valenta, Žďárský