Chodov – Židenice 3:2 (kon.) | Vítkovice – ELITE PRAHA 5:1 (kon.) | Ne – Tatran 12:1 (kon.)
Bohemians - NE – Liberec 2:6 (kon.)
Ne
12:1 (4:0, 4:0, 4:1)
ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice
Neděle 02.03.2014, 18:00 • SH Jižní Město, Praha • ČEZ Extraliga žen

To je ode mě z dnešního utkání vše. Děkuji za pozornost a těším se na Vás zase u nějakého dalšího (nejen florbalového) Onlajnu, na počtenou! (20:05:16)

Dnešní utkání je u konce. Herbadent potvrdil roli favorita, když znovu nastřílel přes 10 gólů. Tatran neměl žádnou šanci, i když se jednou v utkání jednou prosadil, bylo to ve 42. minutě, při přesilové hře. Stav série je tedy 2:0!

Nejlepšími hráčkami tohoto utkání jsou: za Herbadent Pilíková Tereza a za Tatran Beranová Barbora.

Střely ve třetí třetině: Herbadent 16 a Tatran 9.

60:00

59:00
    Probíhá poslední minuta tohoto utkání.

57:09
    Urbánková běžela na branku a chtěla přihrát na Pernou, ale obrana Tatranu tuto nahrávku zneškodnila.

55:12
    Herbadent si na půlce špatně přihrál a hráčka Tatranu běžela sama na branku, ale obrana Herbadentu se stačila vrátit a střelu zblokovala.

52:43
    Herbadent nevyužívá svou přesilovou hru. Hosté v plním počtu.

52:33
    Herbadent si snaží vytvořit šance přihrávkami, ale bohužel vždy něco v koncovce selže.

50:43
    Vyloučen hráč Hana Veřmiřovská družstva Tatran Omlux Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.

50:13
    Herbadent právě vstřelil branku!
    Autorem branky je ANET JAROLÍMOVÁ.
    Asistence: Martina Kleinová

49:40
    Urbánková střílí z otočky ale bohužel branku netrefuje jen o kousek.

49:14
    Oddechový čas pro Tatran Omlux Střešovice.

48:29
    Nyní měl Herbadent hned několik šancí, ale bohužel branku míjí.

47:45
    Hráčky Tatranu se dostaly do přečíslení ale bohužel přestřelily branku.

46:27
    Nyní díky velkému důrazu v brankovišti dává TEREZA PILÍKOVÁ jedenáctý gól tohoto utkání.
    Asistence: Magdalena Klímová

45:32
    Autorem branky je TEREZA PILÍKOVÁ.

Josef Cestr

Hledáme zpravodaje pro tým Ne. Více informací zde.

Hledáme zpravodaje pro tým ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 3. Klímová (Pilíková), 9. Urbánková, 15. Urbánková (Jarolímová), 15. Jarolímová (Kleinová), 26. Hašová (Urbánková), 27. Klímová (Jarolímová), 32. Sádková (Jílková), 39. Jarolímová (Klímová), 45. Jarolímová (Ferencová), 46. Pilíková (Klímová), 47. Pilíková (Klímová), 51. Jarolímová (Kleinová) – 42. Beranová (Nemravová)

Ne: Velčická (Horňáková) – Jílková – Pilíková, Jarolímová, Nordinová, Sádková, Klímová, Urbánková, Šrámková, Theodosisová, Horejšová, Perná, Hašová, Ferencová, Kleinová
    ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice: Blahutová – Šifnerová, Nováková – Seqeuensová, Zehrerová, Nemravová, Veřmiřovská, Tvrzová, Hrycejová, Zabavská, Beranová, Matěvosova, Chaloupková, Červová, Kramperová, Denková

Rozhodčí: Tomáš Kostinek, Martin Reichelt
    Delegát: Jiří Matyáš