Vlašim – Kert Park Praha 2:1 (kon.) | Hr. Králové – Třinec 2:1 (kon.) | Most – Karviná 6:0 (kon.)
Letohrad – Jihlava 3:4 (0:1 po s.s.) | Plzeň – Pardubice 7:4 (kon.) | Kladno – Ústí n/L 6:0 (kon.)
HBC Plzeň
7:4 (2:1, 2:1, 3:2)
HBC Pardubice
Sobota 08.03.2014, 17:00 • Hokejbalová hala Plzeň • CROSSDOCK Extraliga

40:07
    Teď si aktivní Benedikt vybojoval faul Jakuba Mokříže (PCE) a početní výhodu pro svůj tým.

37:07
    Přesilová hra pro Pardubice. Petr Ondra (PLZ) dostává dvouminutový trest za podražení.

34:44
    Tentokráte se vylučuje na druhé straně, prohřešek ale zůstává stejný. Petr Urban (PCE) – 2 minuty – podražení.

32:33
    Jiří Benedikt (PLZ) dostává menší trest za podražení a domácí se budou muset opět bránit.

30:13
    Ondřej Malý (PLZ) se při útočném průniku dopustil faulu a posílá svůj tým do čtyř. 2 minuty za podražení.

28:36
    Nakonec se vylučuje po dvou na obou stranách. Za Plzeň jde o Ondřeje Krpala (PLZ) a Petra Gřonku (PLZ), u hostů pak o Jiřího Kasala (PCE) a Petra Urbana (PCE).

21:57
    Na trestnou lavici navíc míří za hákování také Petr Gřonka (PLZ). Hosté tak budou hrát přesilovou hru 4 na 3.

21:51
    Poměř sil na hrací ploše se vyrovnává. Marek Švarc (PLZ) dostává menší trest za sekání.

21:12
    Celá situace končí dalším trestem pro hosty. Lukáš Vlasák (PCE) nabízí svému soupeři další velkou šanci – 2 minuty za nedovolené bránění.

17:27
    Plzeňany vstřelená branka nakopla a vyšší aktivitu dokázali přetavit v další přesilovou hru. Filip Pecina (PCE) obdržel menší trest za sekání.

13:48
    Marek Švarc (PLZ) je vyloučen na dvě minuty za krosček. Hosté si tak vyzkoušejí svojí první přesilovku.

10:29
    Tomáš Hák (PCE) dostává menší trest za napadení poté, co ve velké šanci složil k zemi zakončujícího Malého.

Marek Kratochvíl

Branky a nahrávky: 2. Švarc (O. Kejř), 12. J. Kejř (O. Kejř, Kavalír), 17. Švarc (J. Kejř), 19. Benedikt (Vodrážka, Malý), 41. J. Kejř (Slanec, O. Kejř), 43. O. Kejř, 44. Slanec (J. Kejř) – 5. Ingršt (Kubeš, Merta), 25. Ingršt (Heczko), 31. Filip (Kubeš), 42. Ingršt (Kubeš)

HBC Plzeň: Marek (Kráčina) – J. Benedikt (C), Vodrážka, Slanec, Kavalír, Edl, Frajdl – O. Benedikt, Malý, Krch, Švarc, J. Kejř, O. Kejř, Gřonka, Valenta, Ondra, Krpal, Tůma
    HBC Pardubice: Heczko (Smekal) – Hák, Vlasák, Mokříž, Barva, Mašík, Pecina, Filip (C) – Merta, Kubeš, Ingršt, Waber, Hodr, Urbanec, Kasal, Urban, Gabriel

Rozhodčí: Koskuba, Michailidis