Pospíšil – Kuzněcov 0:2 (kon.) | Mečíř – Dustov 0:2 (kon.)
2
6 6
Čtvrtek 13.03.2014, 09:11Challenger Kazaň (krytý tvrdý povrch)

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (10:29:20)

Andrej Kuzněcov dnes na kurtu dominoval. Svého soupeře přehrával hlavně při delších výměnách, Jaroslav Soukup se mu vyrovnal pouze na servisu. Nicméně scházela důležitá "mezihra", kterou by český tenista dostal soupeře pod tlak. Rus většinu svých úderů odehrál ze základní čáry, neboť na síti si vůbec jistý nebyl, naopak Pospíšilovi se na síti dařilo hodně dobře. I tak ale na nasazenou "dvojku" český tenista nestačil a v Kazani tak končí.

Konec zápasu

4:6
    Není co řešit, za 73 minut poráží druhý nasazený hráč tohoto challengeru, Rus Andrej Kuzněcov, českého tenistu Jaroslava Pospíšila hladce ve dvou setech 6:2 a 6:4.

0-40
    Ne, to nešlo doběhnout, povedený "kraťas" Kuzněcova znamená, že ruský tenista má tři mečboly!

0-30
    Jaroslav Pospíšil kazí další míček, soupeře dělí dva míčky od vítězství.

0-15
    Pouze do sítě trefuje Pospíšil.

4:5
    Konec přestávky, na vítězství v utkání jde podávat turnajová dvojka, Rus Andrej Kuzněcov.

4:5
    Následuje přestávka a výměna stran.

4:5
    Pěti fiftýny v řadě se Kuzněcov dostává na brejk a získává zřejmě rozhodující bod tohoto zápasu!

40-A
    Pouze do autu trefuje Pospíšil a to znamená brejkbol pro Kuzněcova!

40-40
    Shoda! Ani jeden ze tří gembolů český tenista nevyužil!

40-30
    Situace se nyní trochu komplikuje, z pohledu servírujícího Pospíšila.

40-15
    Pouze do autu nyní trefuje Pospíšil, první fiftýn ruského tenisty.

40-0
    Returnovat první servis českého tenisty je nyní pro Kuzněcova nadlidský úkol.

30-0
    Bod z podání, Jaroslav Pospíšil nepřipouští komplikace při vlastním podání.

15-0
    Míček získává Pospíšil.

4:4
    Podávat bude Jaroslav Pospíšil.

4:4
    Bodem z podání končí Andrej Kuzněcov tento gem a srovnává ve druhém setu na 4:4.