Ural – Groznyj 2:1 (kon.)
FK Ural
2:1 (0:0)
FK Achmat Groznyj
Pátek 14.03.2014, 14:00 • Futbalnyj manež Ural (Jekatěrinburg) • Ruská Premier Liga

Je tu konec zápasu, který v samém závěru přinesl málo vídanou podívanou. Osmaosmdesát minut se hrál podprůměrný fotbal bez šancí, avšak pak přišla gólová přestřelka. Domácí dali Manucharyanem gól, na který dokázal v první minutě nastavení odpovědět Maurício. Jenže domácí se nevzdali a ve třetí minutě nastavení svým druhým gólem v zápase rozhodl Edgar Manucharyan. (15:57:24)

90+3
    Ural právě vstřelil branku!
    Neskutečný závěr zápasu! Domácí dávají druhý gól a pár desítek vteřin před koncem nastavení znovu strhávají vedení na svou stranu! Ranou z hranici vápna se prosazuje znovu EDGAR MANUCHARYAN

90+2
    Druhý poločas se nastavuje o tři minuty.

90+1
    Těrek Groznyj právě vstřelil branku!
    Autorem branky je MAURÍCIO, který si naběhl na centr do vápna a hlavičkou mířící doprostřed brány překonal lehce váhajícího brankáře Zaboloznyje.

90
    Jedna z posledních šancí hostů v podobě přímého kopu.

89
    Nyní budou muset hrát vabank hosté.

88
    Tak přeci jen je tu gól. Po dlouhém nákopu na levou stranu se míče ujal EDGAR MANUCHARYAN, který ranou na zadní tyč otevírá skóre zápasu!

88
    Domácí mají míč ve své moci, teď ale jen kombinují na vlastní polovině.

87
    Zápas rychle spěje ke svému konci a už se začíná pomalu zdát, že se gólu dnes nedočkáme.

85
    Do střelecké pozice se dostal Gorbaněc, jeho slabá rána ale mířila jen doprostřed brány, kde byl připravený gólman Godzjur.

84
    Domácí si nyní vytvořili velký tlak, jenže až k zakončení se nedostali. Tedy zakončoval nakonec Ottesen, míč z jeho kopačky ale prolétl hodně mimo.

83
    Po závaru v pokutovém území musel nyní hodně rychle na zem brankář Godzjur, aby zastavil míč kousek před brankovou čárou.

81
    Střídající Manucharyan zastavil rodící se brejk hostů a dostává žlutou kartu.

80
    Do konce zápasu chybí něco málo přes deset minut a stav zápasu je nadále bezbrankový 0:0.

79
    Domácí kopali roh z pravé strany, po kterém bude následovat stejná standardka zleva.