Kladno – Rádio Krokodýl Brno 8:1 (kon.) | Interobal Plzeň – Benago Praha 1:4 (kon.) | Helas Brno – Chrudim 2:5 (kon.)
Hradec Králové – Tango Brno 2:6 (kon.) | Slavia – Balticflora Teplice 3:6 (kon.) | Sparta – Vysoké Mýto 4:2 (kon.)
MADOS MT Hradec Králové
2:6 (2:4)
FC Tango Brno
Pátek 14.03.2014, 20:001. Futsal liga

38
    Tango Brno právě vstřelilo branku!
    Záruba našel před bránou úplně volného MICHALA SEIDLERA, který přidává pátý gól Tanga – 2:6.

30
    MICHAL BELEJ bez problému proměňuje – 2:5.

20
    To je ale obrovská chyba domácích hráčů! Místo toho, aby v klidu dohráli první půli a udrželi si šanci i do druhé půle, chybovali a vstřelili si domácí branku. MILAN SVOBODA zapsán jako střelec – 2:4.

20
    Salamandr právě vstřelil branku!
    Až nyní došlo na další šanci, která je ihned proměněna! Holec krásně nahrál před bránu, kde svým premiérovým gólem snižuje DAVID JOŠT -2:3.

17
    MICHAL BELEJ nyní prokázal svoje futsalové kvality a s přehledem přeloboval Menšla – 1.3.

9
    CHADZIDIS natáhl z poloviny hřiště a o pravou tyč dává nádhernou vedoucí branku Tanga – 1:2.

8
    ROMAN JELÍNEK využívá dlouhého pasu od domácího brankáře a z pravé strany přesnou střelou srovnává – 1:1.

2
    RAPHINHA využívá dlouhé kombinační akce hostů, kdy se uvolnil od obránců Hradce, položil Menšla a zakončil pod břevno – 1:0.

Ondřej Novotný

Branky: 8. Jelínek, 20. Jošt – 2. Raphinha, 9. Chadzidis, 17. Belej, 20. Svoboda, 30. Belej, 38. Seidler

Karty:   13. Jelínek (SLM), 14. Holec (SLM), 27. Černý (SLM)

MADOS MT Hradec Králové: Menšl (Bartek) – Černý, Tomášek, Jošt, Bůžek, Holec, Jelínek, Fidra, Kollár, Chromek, Vydarený.
    FC Tango Brno: Kubíček (Bočánek) – Kubíček, Taverna, Svoboda, Chadzidis, Brůna, Buršík, Kovács, Belej, Záruba, Seidler, Raphinha.

Rozhodčí: Mráz – Rybka