Jihlava – Kladno 2:4 (kon.) | Ústí n/L – Vlašim 1:2 (kon.) | Třinec – Letohrad 1:2 (kon.)
Karviná – Hr. Králové 1:7 (kon.) | Pardubice – Most 7:1 (kon.)
HBC Pardubice
7:1 (5:0, 1:0, 1:1)
HBC Most
Sobota 15.03.2014, 16:00 • Autosklo H.A.K Arena Pardubice • CROSSDOCK Extraliga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Dobrý den vítám vás u textového přenosu z hokejbalové FORD CREDIT EXTRALIGY. Dnes v Pardubicích budeme sledovat 18 kolo hokejbalové extraligy, kde domácí Pardubice hostí na svém hřišti hosty z Mostu. Dnes budeme sledovat souboj týmů z vrchních příček tabulky.
    Domácí Pardubice budou chtít jistě prolomit bodovou nulu, kterou mají na kontě v jarní části sezony. Podlehli jak Vlašimi, tak Plzni a nachází se na 2 příčce tabulky.
    Hosté z Mostu mají po dvou jarních kolech na svém kontě 4 body. Když prohráli na nájezdy v Třinci, ovšem minulý týden doma jednoznačně 6:0 smetli hosty z Karviné. Mostečtí se nachází na 4 místě tabulky.

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice: Heczko (Smekal) – Hák, Vlasák, Mokříž, Barva, Mašík, Pecina, Filip, Merta, Kubeš, Ingršt, Waber, Hodr, Urbanec, Kasal, Urban, Gabriel

HBC Pento Most:Soukup (Papranec) – Čížek, Málek, Koudelka, Plachý, Prokš, Hulín, Bruštík, Novák, Kypet, Švancar, Božek, Lipert, Krajíček, Kopýtko

02:07
    Bude se hrát ve čtyřech hostující Hulín a domácí Mokříž jsou oba vyloučení za hrubost

02:35
    Domácí Ingršt v nadějné příležitosti nezpracoval přihrávku

03:30
    2 minuty za podražení obdržel hostující Plachý

05:40
    Z ničeho nic se objevil hostující Kypet úplně sám před Heczkem, ten však jeho kličku vystihl

Pardubice právě vstřelily branku!

Domácím se podařilo vstřelit branku. Ihned po vhazování se krásnou střeloíu z mezikruží prosazuje TOMÁŠ HÁK. Asistence Waber Tomáš

08:26
    Hosté jdou do tří. Ve stejném čase jsou vyloučení Valenta za napadení a Krajíček za podražení

08:29

Domácí se prosazují totožným způsobem jako při první brance. Střelou po vhazování se prosazuje opět TOMÁŠ HÁK. Asistence Pavel Kubeš.

09:11
    Hosté se nyní dobře brání a snaží se zaútočit

10:26

10:49
    Hra se více přitvrdila

11:03

Domácí navyšují vedení. Po přihrávce z mezikruží vstřelil branku PAVEL KUBEŠ. Asistence Lukáš Vlasák

12:29

Domácí využívají další přesilovou hru. Prosazuje se FILIP PETR. Asistence Roman Krejčí, Matouš Ingršt

12:50
    Domácí Kamaryt je vyloučen za podražení

12:51
    Třetina je ukončena. Důvodem jsou rozbité dvířka u hostující střídačky. Po přestávce se bude zbytek třetiny dohrávat a poté bude ihned následovat třetina druhá

12:50

Nepřesnosti hostující obrany využívá TOMÁŠ URBAN, který dopichuje míček do branky. Bez asistence

14:31
    Hosté se snaží korigovat, bohužel se jim to nedaří prozatím

15:00

Je za námi velmi zajímavá první třetina, která se dohrávala na dvě části. Domácí Pardubice jasně dominovaly hře a vedou velkým rozdílem pěti branek, když se jim podařilo využít většinu přesilovek. Střely v první třetině 14-3.

17:16

Už třetí branka jako přes kopírák. Domácí vyhrávají vhazování a střelou se prosazuje TOMÁŠ HÁK. Asistence Ondřej Waber

30:00

Druhá třetina je za námi. Hra ve druhé třtině je vyrovnanější, zejména díky častým vyloučením domácích. Již bylo v tomto utkání rozdáno celkem 15 dvouminutových trestů.

34:21
    Bude se vylučovat na obou stranách. Domácí Vlasák za napadení. Hostující Plachý za podražení