Bonusia Ostrava – Královské Vinohrady 3:4 (po pr.) | Olomouc – Jihlava 2:3 (kon.)
FBS Olomouc
2:3 (1:1, 1:1, 0:1)
FBŠ AL INVEST Jihlava
Neděle 16.03.2014, 17:00 • SH Čajkaréna Olomouc • ČEZ Extraliga žen

Střely na bránu po 3. třetině: 6 – 10
    Střely celkem : 19 – 18 pro Olomouc (18:53:37)

Nejlepší hráčka FBŠ AL INVEST Jihlava : MARTINA SVOBODOVÁ
    Nejlepší hráčka Tempish FBS Olomouc : BARBORA PODEŠVOVÁ

Stav série je tedy 1:1 a uvidíme, jak se týmům povede na Vysočině.
    Obě utkání ukázala, že družstva jsou vyrovnaná a předem není nic jasno.

60:00

59:50
    A Olomouc opět v pěti, protože se hráčky domácích dopustily faulu a Jihlava tak utkání v pohodě dohrává.

59:44
    Olomouc v šesti.

59:39
    Je zde TIME OUT týmu domácích.

59:13
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny a Jihlava je blízko vyrovnání série.

58:25
    Mohlo být hotovo! Raabová (JIH) se ocitla samotná samotinká před Davidovou, ale její bekhendové zasunutí k pravé tyčce Davidová tygřím skokem zastavila!

58:10
    Jihlava hraje chytře, nezbavuje se míčku a Olomouc ne a ne se dostat třeba jen k rychlému protiútoku.

57:49
    Minuta přesilovky za námi, minuta před námi – a do konce třetí části už jen něco málo přes 120 sekund.

57:26
    Jihlava je usazena na polovině Olomouce, s domácími to vypadá bledě.

56:52
    Větším problémem pro domácí ale je to, že při jedné z nahrávek byla hráčka hostí blokována, a Jihlava tak může z posledních tří minut dvě odehrát v početní převaze!
    Vyloučena : Lucie Vysloužilová za blokování hokejky.

56:52
    Jihlava se dostala do rychlého útoku, ze kterého přišla nebezpečná střela, se kterou měla Davidová velké problémy.

55:56
    Jihlava vytahuje napadání až na brankovou čáru Olomouce a Minarčíková měla teď hromadu práce s Kozlíkovou.

55:33
    Po několika tvrdých soubojích v obranném pásmu Jihlavy je zde faul právě na hráčky hostí.

54:15
    Po obrovské chybě obrany Jihlavy míček zachytila Machů, která krásnou nahrávkou našla Sklenářovou, která v tváří tvář Frühbauerové neuspěla.

53:19
    Davidová si připisuje další zákrok.

52:48
    Jihlava se nikam nežene, drží míček a Olomouc se snaží napadáním získat možnost pro rychlý nebo postupný útok.

Petr Dadej

Branky a nahrávky: 3. Kamínková, 21. Lišková (Vysloužilová) – 6. Svobodová (Raabová), 22. Sedláčková (Přibylová), 50. Svobodová

FBS Olomouc: Davidová (Starečková) – Reimerová, Pavlíková, Peřinová, Sklenářová, Vysloužilová, Oháňková, Machů, Kamínková, Zamazalová, Marková, Čechovská, Minarčíková, Lišková
    FBŠ AL INVEST Jihlava: Frühbauerová (Topičová) – Svobodová, Rinaglová, Krupková, Raabová, Petrušová, Rychlá, Mácová, Sedláčková, Blažková, Urbanová, Janošťáková, Slavíková

Rozhodčí: Lucie Hejnová, Jitka Romančáková