Omsk – Chanty-Mansijsk 8:2 (kon.) | Čeljabinsk – Nižněkamsk 0:5 (kon.) | Čerepovec – Viťaz 3:2 (kon.)
Avangard Omsk
8:2 (1:0, 4:2, 3:0)
Jugra Chanty-Mansijsk
Úterý 18.03.2014, 13:00 • Omsk Arena • KHL - Pohár naděje

57:39
    Síly na ledě se ale srovnají. Pěrežogin inkasuje dvě minuty taktéž za hákování. Hraje se tedy 4 na 4.

57:18
    Chvostov dostává dvě minuty za hákování. Jugra bude v závěru třetí třetiny čelit přesilové hře Omsku.

46:42
    Hostující Savinainen dostává dvě minuty za hru vysokou holí.

35:05
    Trest dostává Smoleňák z Jugry za podražení a přesilovku tak mají hráči Omsku.

33:15
    A Omsk jde do tří. Za hru vysokou holí putuje na lavici hanby Kosticyn. Hosté budou hrát 5 na 3.

32:34
    Domácí Baranka dostává dvě minuty za hákování. Přesilovka pro Jugru.

27:38
    Navíc si Omsk zahraje přesilovou hru. Dvě minuty dostává hostující Magogin za hákování.

16:48
    Omsk bude čelit další přesilové hře hostí. Hráčská lavice Avangardu bude potrestána dvěma minutami za příliš mnoho hráčů na ledě.

10:55
    Nyní si početní výhodu zahraje Jugra. Rasskazov putuje na trestnou lavici na dvě minuty za hákování.

08:15
    A je tu první vyloučení. Hostující Knjazev dostává dvě minuty za podražení.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 9. Růžička (Kuljaš, Kosticyn), 27. Růžička (Kosticyn), 29. Kuljaš (Pivcakin), 29. Rasskazov (Zubkov), 31. Ivanov (Ljamin, Berdnikov), 43. Růžička (Kazionov, Rasskazov), 44. Kalinin (Kuljaš, Kosticyn), 60. Ljamin (Rasskazov) – 22. Gusev, 35. Melart (Gusev)

Avangard Omsk: Šilin (Mezin) – Kuljaš, Pivcakin, Baranka, Blaťák, Ljamin, Nurislamov, Poleščuk, Kuzmenko – Růžička, Kalinin, Kosticyn – Pěrežogin, Širokov, Kazakov – Žerebcov, Ivanov, Berdnikov – Zubkov, Rasskazov, Kazionov
    Jugra Chanty-Mansijsk: Kuzněcov (Kukin) – Putilov, Starosta, Sokolov, Šviděnko, Chvostov, Melart, Tjuljapkin – Lesnuchin, Dixon, Savinainen – Buljanskij, Jakubov, Gusev – Smoleňák, Magogin, Knjazev – Sitnikov, Jacenko, Plotnikov

Rozhodčí: Sergej Běljajev, Vladimir Bukin – Andrej Maťjuša, Alexander Otmachov