Rádio Krokodýl Brno – Sparta | 1:5 (kon.) | | | Vysoké Mýto – Slavia | 2:6 (kon.) | | | Balticflora Teplice – Hradec Králové | 10:1 (kon.) |
Tango Brno – Helas Brno | 11:2 (kon.) | | | Chrudim – Interobal Plzeň | 14:1 (kon.) | | | Benago Praha – Kladno | 4:4 (kon.) |
Radobýl Litoměřice – Betis Kadaň | 9:3 (kon.) | | | Písek – Dalmach Turnov | 0:5 (kon.) |
konec
1.FC Nejzbach Vysoké Mýto
2:6
(1:2)
SK Slavia Praha
Vladimír Židek
Branky:
7. Vágner, 30. Michalec (Šabata) – 6. Eisenreich, 12. Hrdina (Novotný), 23. Oliva (Brychta), 29. Oliva, 34. Oliva (Hrdina), 40. Brychta
Rozhodčí: Trlida, Hofmann, Žižka
Diváci:
Neproměněná penalta:
1.FC Nejzbach Vysoké Mýto:
Libor Gerčák „K“
Brychta Michal
Michalec Roman
Jiráský Michal
Vágner Jakub
Forgáč Ondřej
Gerčák Jakub
Šabata Martin
Dostál Adam
Beran Jiří
Netolický Roman
Molnár Lukáš
Náhradníci:
Trenér:
SK Slavia Praha: Krajc Marian
Brychta Martin
Eisenreich Jindřich
Vejvoda Michal
Oliva Petr „K“
Novotný Pavel
Hrdina Martin
Krátký Jan
Matějka Tomáš
Kučera Martin
Náhradníci:
Trenér:
Brychta Michal
Michalec Roman
Jiráský Michal
Vágner Jakub
Forgáč Ondřej
Gerčák Jakub
Šabata Martin
Dostál Adam
Beran Jiří
Netolický Roman
Molnár Lukáš
Náhradníci:
Trenér:
SK Slavia Praha: Krajc Marian
Brychta Martin
Eisenreich Jindřich
Vejvoda Michal
Oliva Petr „K“
Novotný Pavel
Hrdina Martin
Krátký Jan
Matějka Tomáš
Kučera Martin
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Trlida, Hofmann, Žižka
Diváci:
BRYCHTA, bez asistence.
OLIVA dává třetí svůj gól, asistenci má Hrdina.
MICHALEC snižuje na 2:4, asistenci má Šabata.
OLIVA si připisuje další gól, bez asistence.
OLIVA střelec, asistenci má Brychta.
HRDINA vstřelil gól, asistence Novotný. 1:2.
VÁGNER vyrovnává na 1:1 z tresného kopu.
EINSRECH otevírá skóre dnešního zápasu, když se zmocnil balónu a překonal Gerčáka. Bez asistence.
Nejzbach Vysoké Mýto: Libor Gerčák „K“
Brychta Michal
Michalec Roman
Jiráský Michal
Vágner Jakub
Forgáč Ondřej
Gerčák Jakub
Šabata Martin
Dostál Adam
Beran Jiří
Netolický Roman
Molnár Lukáš
SK Slavia Praha: Krajc Marian
Brychta Martin
Eisenreich Jindřich
Vejvoda Michal
Oliva Petr „K“
Novotný Pavel
Hrdina Martin
Krátký Jan
Matějka Tomáš
Kučera Martin
Rozhodčí: Trlida, Hofmann, Žižka.