Jihlava – Vlašim 2:3 (kon.) | Ústí n/L – Most 0:1 (kon.) | Karviná – Třinec 0:3 (kon.)
Pardubice – Letohrad 2:4 (kon.) | Kladno – Plzeň 0:1 (0:1 po s.s.) | Kert Park Praha – Hr. Králové 4:1 (kon.)
po s.s. (0:1)
HBC Kladno
0:1 (0:0, 0:0, 0:0)
HBC Plzeň
Neděle 23.03.2014, 17:00 • Městská hokejbalová aréna, Kladno • CROSSDOCK Extraliga

Autorem rozhodujícího nájezdu je MICHAL EDL.

Edl (PLZ) zkusil jednoduchou kličku a ta mu vyšla!

38:45
    Soukup se snažil vystřelil, opět ale trefil jen obránce před sebou. Marek měl poté velkýé štěstí, že jeden z kladenských hráčů nedokázal z blízkosti dopravit míček za brakovou čáru.

36:56
    Mužstvo hostí hrálo v šesti. Dvouminutový trest odsedí Hanuš (PLZ).

34:55
    O. Benedikt pálil z mezikruží ihned po buly! Jirotka reflexivně zasáhl. Tohle byla největší možnost této třetiny.

32:45
    Slanec (PLZ) si neodpustil slovní výroky vůči rozhodčím. Dostal nejprve první panenku – 10 minut – a poté i trest do konce utkání. Na trestnou lavici za něj odešel odsedět trest Kunzmann.

31:25
    Slanec (PLZ) dostává hned na úvod třetí třetiny dvě minuty za napadení.

29:17
    Držení hole se nyní dopustil Kohout (KLA) a dostává po diskuzi s rozhodčím menší trest.

25:30
    O. Benedikt (PLZ) odešel na trestnou lavici na dvě minuty za podražení. Další početní výhoda pro ALPIQ.

22:53
    Kavalír (PLZ) je dalším vyloučeným, dostává dvě minty za hákování, tedy menší trest.

18:59
    Valenta (PLZ) srazil nešetrně a hlavně zbytčně Noska, dostává dvě minuty za hrubost.

18:56
    Nosek se řítil v oslabení do samostatného úniku! Ale Markovi kličku neudělal. Bude se vylučovat, Valenta odchází na trestnou lavici.

16:24
    O. Benedikt běžel na střídačku, Pražák (KLA) mu dal hokejku do obličeje. A odchází na trestnou lavici na 2 + 2 minuty za vysokou hůl.

12:56
    Krpál (PLZ) vyloučený na dvě minuty a hákování.

01:34
    Hosté míchají s míčkem, ale střelba se jim nedaří. Teď byl úplně sám před Jirotkou osamocený Krch, ale míchal tak dlouho s míčkem, až akci zazdil.

00:50
    Kudela (KLA) se dopstil jasného podražení a odchází hned na začátku utkání na dvě minuty na trestnou lavici.