Česko U18 – Finsko U18 4:3 (1:0 po s.n.) | Švédsko U18 – Maďarsko U18 5:1 (kon.) | USA U18 – Rusko U18 6:1 (kon.)
Kanada U18 – Japonsko U18 7:1 (kon.)
HC ZUBR Přerov
2:3 (1:1, 1:1, 0:1)
LHK Jestřábi Prostějov
Neděle 23.03.2014, 17:00 • MEO Aréna • Play-off 2. ligy, skupina Východ

59:37
    Poslední šance pro Zubry, ti budou hrát 23 vteřin přesilovku 6na4. Marek Indra (PRO) 2 minuty za držení.

59:13
    Teď si berou oddechový čas hosté.

58:25
    Sklenář zůstává na střídačce, Zubři se šesti hráči v poli.

58:25
    Střídačka domácích si bere oddechový čas.

57:29
    Tomeček ve slibné šanci trefil pouze vyrážečku Kociána.

53:36
    Jestřábi právě vstřelili branku!
    Sklenář neudržel lehce poskakující kotouč a hosté toho využili a dostávají se do vedení! LUKÁŠ DUBA se zpoza branky dobře zorientoval a dotlačil kotouč za Sklenáře, který si tuhle branku možná bude dlouho vyčítat. Asistence: Marek Indra.

48:17
    Lukáš Duba (PRO) 2 minuty za hákování.

44:17
    Domácí jsou kompletní a zahrají si přesilovku pět na čtyři. Vyloučen je Marek Indra (PRO) 2 minuty podražení.

42:42
    Sklenář se předvedl pohotovou lapačkou proti slibnému zakončení z hokejky Malého.

42:17
    A je po přesilovce domácích. David Kudělka (PŘE) 2 minuty za hákování. Dvě vteřiny se bude hrát 4na3 a poté se počet hráčů upraví na 4na4.

41:57
    Goiš byl v zakončení na brankovišti opět faulovaný a Zubry čeká dvojnásobná početní výhoda. 2 minuty za hákování pro Davida Šebka (PRO)

41:05
    Černého zakončení z mezikruží zneškodnil fantastickým semaforem Jiří Sklenář.

40:18
    Robin Malý (PRO) 2 minuty za hákování.

39:55
    Závar před brankou Zubrů, nikdo z prostějovských ale nedokázal usměrnit puk do odkryté branky, když Stejskal bosílal kotouč zpoza branky do prostoru mezikruží.

37:42
    Hostům se podařilo těsně před koncem druhé periody vyrovnat stav zápasu na 2:2! Ve skrumáží na brankovišti se nejlépe zorientoval VLADIMÍR STEJSKAL a bekhendovou dorážkou překonal Sklenáře mezi betony. Asistence: Lukáš Luňák, Matouš Venkrbec.

35:25
    Sotva se Zubři ubránili čeká je další oslabení. Vyloučen je Lubomír Kovařík (PŘE)

34:20
    Sklenář fantasticky zastavil kotouč před brankovou čarou při důrazné dorážce Luňáka.

32:37
    Prostějov si zahraje početní výhodu. Matěj Blinka (PŘE) 2 minuty za podražení.

31:36
    Přerov právě vstřelil branku!
    Tak tohle byla hokejová parádá v podání JIŘÍHO GOIŠE. Přerovský útočník sebral kotouč u pravého mantinelu, položil si Kociána a zakončil puk přesně k jeho levé tyči. Důležitá branka pro domácí, která padla v přesilové hře. Asistence: Zdeněk Sedlák, Radomír Pala.

30:15
    Hosté přicházejí o přesilovou hru a opět to bylo zcela zbytečné od útočníka Prostějova. Robert Jedlička (PRO) 2 minuty nedovolené bránění.

29:09
    Teď si početní výhodu zahrají hosté, David Kudělka (PŘE) 2 minuty za nedovolené bránění.

28:33
    Prostějov je ve čtyřech, Vlčkovu pumelici tečoval do levé tyčky Ditrich.

27:57
    Třetí bomba přerovského obránce a třetí Kociánův zákrok lapačkou. Další buly u branky Jestřábů.

27:16
    Pumelice Paly a parádní semafor Kociána. Následuje buly před brankářem Prostějova.

26:59
    Hosté půjdou do tří, zbytečné vyloučení si odsedí faulující Aleš Knesl (PRO) 2 minuty za nedovolené bránění. Zubry čeká minutu a půl dlouhá přesilovka pět na tři.

26:29
    Výhoda přesilové hry pro Zubry. Martin Belay (PRO) 2 minuty za nedovolené bránění.

25:37
    Brančíkova chytrá nahrávka od levé tyče se odrazila od Ditrichovy hokejky do Kociána, který na brankové čáře udržel kotouč ve výstroji.

23:50
    Domácí hrubě chybovali a do slibné šance se dostala dvojice prostějovských útočníků. Frank Kučera, který vedl kotouč se rozhodl pro střelu, ale Sklenář ho vymazal parádním zákrokem lapačkou.

20:57
    Přerovský útočník při defenzivní činnosti nestíhal a musel si pomoci za cenu faulu Richard Brančík (PŘE) 2 minuty za sekání. Hosté budou hrát 15 vteřin přesilovou hru pět na tři.

19:57
    Venkrbec nepochopitelně sekl Sklenáře do lapačky, když přerovský brankář měl kotouč ve své moci. Poté se strhla bitka mezi Kovaříkam a Malým. Bude se vylučovat.

19:12
    Hosté si zahrají v závěru první třetiny přesilovou hru pěti proti čtyřem. Za faul loktem je potrestán obránce David Kudělka (PŘE)

18:43
    Je vyrovnáno! Parádní souhru v přečíslení zakončil po Sedlákově přihrávce přesnou střelou do horního růžku LUBOMÍR KOVAŘÍK. Asistence: Zdeněk Sedlák, Jiří Goiš.

17:14
    Vyloučen je Viktor Coufal (PRO) 2 minutami za podražení.

15:50
    Duba si počkal na odražený puk od mantinelu a Sklenář musel být pozorný proti jeho nebezpečné dorážce.

13:32
    Šance pro Prostějov ke zvýšení skoré, Richard Brančík (PŘE) 2 minuty držení.

11:20
    Blinkova nahrávka se odrazila k levé tyči před Zbořila, který mohl zakončit do prázdné branky, kdyby mu kotouč neposkočil před čepelí.

10:14
    Hodně zbytečné vyloužení na straně Prostějova. Martin Belay (PRO) 2 minuty za podražení.

6:25
    Hosté si zahrají první početní výhodu. Zdeněk Sedlák (PŘE) 2 minuty za podražení.

5:29
    Hosté vyhráli buly v útočném pásmu, kotouč si převzal obránce ALEŠ KNESL a přesnou střelou k levé tyči překonává Sklenáře. Asistence: Matouš Venkrbec.

3:25
    Ditrich našel na brankovišti volného Brančíka, ale kapitán Zubrů trestuhodně v tutovce napálil pouze klečícího Kociána.

2:31
    Šimon Antončík (PRO) 2 minuty za nedovolené bránění.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 19. Kovařík (Sedlák, Goiš), 32. Goiš (Sedlák, Pala) – 6. Knesl (Venkrbec), 38. Stejskal (Luňák, Venkrbec), 54. Duba (Indra)

HC ZUBR Přerov: Sklenář (Vojtek) – Pala, Osina, Běhal, Vlček, Kudělka, Zbořil, Tomeček, M. Kratochvíl – Goiš, Sedlák, Kovařík – Sakrajda, Brančík, Ditrich – D. Šťastný, Kolář, Blinka – Kundrátek, Školoud, Málek.
    LHK Jestřábi Prostějov: Kocián (Rozum) – Švaříček, Knesl, Polák, Kolibár, Malý, Veselý, Jedlička – D. Jurík, Stejskal, Luňák – Kučera, Černý, Venkrbec, Duba – Šebek, Indra, Belay – Coufal, J. Jurík, Antončík.

Rozhodčí: Úlehla, Vampola – Čížek, Křivohlavý