NY Rangers – Arizona 4:3 (po pr.) | Philadelphia – Los Angeles 2:3 (kon.) | Tampa – Ottawa 3:4 (0:1 po s.n.)
Boston – Montreal 1:2 (0:1 po s.n.) | Dallas – Winnipeg 2:1 (kon.) | Calgary – San Jose 2:1 (1:0 po s.n.)

Winnipeg právě vstřelil branku!
    Jets využívají přesilovou hru! Kane vystřelil od modré a Lehtonen jeho střelu dokázal vyrazit na levou stranu, kde však byl BRYAN LITTLE, který svou pohotovou střelou trefil odkrytou část brány. Asistence: Evander Kane, Tobias Enström.

57:01
    Paul Maurice (WPG) si raději bere svůj oddechový čas.

57:01
    Stars půjdou do tří! Alex Goligoski (DAL) dostává dvě minuty za držení, a tak dostávají Jets velmi dobrou šanci dostat se zpět do utkání.

56:06
    Dvě minuty za hrubost ještě navíc dostávají Dustin Byfuglien (WPG) a Brenden Dilon (DAL), a pokračovat se tak bude ve čtyřech na obou stranách.

51:10
    Stars budou hrát přesilovou hru, protože je na dvě minuty za sekání vyloučen Mark Stuart (WPG).

47:46
    Sceviour předložil kotouč před Montoyu přímo na Whitneyho, který však ve velmi dobré šanci nechal vyniknout brankáře Winnipegu.

46:40
    Puk se teď odrazil před bránu Stars, kde byl Kane, jehož pohotovou střelu dokázal opět skvěle vychytat Lehtonen.

45:23
    Ja. Benn ujížděl na posledního obránce Jets, ale ten společně s O´Dellem zastavil domácího kapitána. Puk se však odrazil mezi kruhy, kde dojížděl Garbutt, jehož střelu dokázal Montoya zachytit.

44:22
    Na trestnou lavici je na dvě minuty za hákování poslán Cody Eakin (DAL), a Jets tak budou hrát svou druhou přesilovou hru.

42:58
    Lindy Ruff (DAL) si raději bere oddechový čas, protože Horcoffova lajna byla už hodně dlouho na ledě.

38:37
    Kane vystřelil ze středu útočného pásma přímo do břevna domácí klece! Puk se poté odrazil pod Lehtonena, který jej zalehnul.

37:07
    Colton Sceviour (DAL) navíc za bránou Jets zahákoval jednoho z obránců Winnipegu, a tak odchází na dvě minuty na trestnou.

36:09
    Dallas právě vstřelil branku!
    Stars využívají přesilovou hru!Ja. Benn dostal kotouč na pravou stranu, odkud nahrál křižně na Seguina, jenž trefil tyč a Chiasson se poté dostal k dorážce, kterou také dokázal Montoya zlikvidovat, ale TYLER SEGUIN našel puk pod brankářem Winnipegu a následně jej poslal do brány hostů. Asistence: Alex Chiasson, Jamie Benn.

35:56
    Dustin Byfuglien (WPG) dostává dvě minuty za hákování a Stars budou hrát svou třetí přesilovou hru v utkání.

15:42
    Gonchar nahrál mezi obránce Jets Ničuškinovi, který uháněl sám na Montoyu, ale útočník Stars neuspěl se svou kličkou do bekhendu.

15:02
    A je tu vyloučení na straně Jets, když Evander Kane (WPG) dostává dvě minuty za hru vysokou holí.

09:10
    Jets se dostali do útočného pásma, kde nakonec od levého mantinelu přihrával Byfuglien a Wheeler jeho pas usměrnil na bránu Stars, ale Lehtonen předvedl skvělý zákrok.

5:32
    Autorem branky je RAY WHITNEY. Asistence: Jamie Benn a Sergej Gončar.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 6. Whitney (Ja. Benn, Gončar), 37. Seguin (Chiasson, Benn) – 58. Little (Kane, Enström)

Dallas Stars: Lehtonen (Thomas) – Goligoski, Daley, Jo. Benn, Dillon, Gonchar, Rome – Ja. Benn, Seguin, Nichuskin – Whitney, Eakin, Sceviour – Roussel, Fiddler, Garbutt – Horcoff, Jeffrey, Chiasson.
    Trenér: Lindy Ruff.

Winnipeg Jets: Montoya (Hutchinson) – Enström, Ellerby, Stuart, Trouba, Pardy, Postma – Kane, Little, Frolík – O´Dell, Slater, Setoguchi – Byfuglien, Jokinen, Wheeler – Tangradi, Cormier, Peluso.
    Trenér: Paul Maurice.

Rozhodčí: Leggo, St. Pierre – Brisebois, Murray.

Diváci: 15 967