Chievo – Bologna 3:0 (kon.) | Cagliari – Hellas Verona 1:0 (kon.) | Janov – Lazio 2:0 (kon.)
Atalanta BC – Livorno 2:0 (kon.) | Fiorentina – AC Milán 0:2 (kon.) | Catania – Neapol 2:4 (kon.)
Juventus – Parma 2:1 (kon.) | Sassuolo – Sampdoria 1:2 (kon.)
Atalanta Bergamo
2:0 (1:0)
AS Livorno Calcio
Středa 26.03.2014, 20:45 • Stadio Atleti Azzurri d'Italia, Bergamo • Italská Serie A

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:37:50)

Hned poté utkání ukončil, domácí se radují z vítězství 2:0 nad dnes zcela neškodným Livornem. Za domácí se ve druhém poločase prosadil Denis, který si s přihrávajícím De Lucou prohodil postavení při druhém gólu, oproti tomu prvnímu. Atalanta slaví tři body, hosté odchází se svěšenými hlavami do šatny.

90+4
    Tak ještě nechá sudí De Marco rozehrát volný kop domácí.

90+3
    Poslední vteřiny dnešního utkání, hraje se ve středu hřiště, utkání se v podstatě již pouze dohrává.

90+2
    Domácí zůstávají na polovině Livorna, z pravé strany však nepřesně centruje Livaja.

90+1
    Mbyae tam ostře "vlétl" na vlastní polovině do Bonaventury, kterému se záhy omlouvá, není to ale faul.

90+1
    Hraje se již přesčas, podle ukazatele nastavil rozhodčí De Marco ještě tři minuty.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, Yepes faulován na vlastní polovině.

89
    Odkop od branky Atalanty.

88
    Výkon Livorna je hodně mdlý, hosté jsou bez pohybu a jejich hra spíše připomíná styl "na náhodu".

87
    Carmona nakonec vybojoval aut pro domácí tým.

86
    Belfodil místo rychlého protiútoku celou akci na levé straně přibrzdil...

85
    Střídání v týmu AS Livorno Calcio: ze hřiště odchází Marco Biagianti, přichází Luca Siligardi.

85
    Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Cristian Raimondi, přichází Constantin Nica.

84
    Estigarribia faulován ve středu hřiště.

83
    Baselli znovu rozehrává volný kop, ale ani tentokrát se obrana Livorna nemusela nijak zvlášť obávat.

82
    A tak celá akce končí v podstatě odevzdáním míče Consiglimu.

82
    Hosté sice drží míč na svých kopačkách na polovině Atalanty, ale zatím je nad jejich síly překonat obranný val domácích.

81
    Estigarribia fauluje ve středu hřiště, hosté mohou rozehrát.

80
    Poslední desetiminutovka dnešního zápasu, domácí kontrolují jeho závěr.

79
    Raimondi hlavičkuje pouze nad branku Livorna.

79
    Volný kop pro Atalantu, rozehraje Baselli z pravé strany.

78
    Střídání v týmu AS Livorno Calcio: ze hřiště odchází Innocent Emeghara, přichází Alfred Duncan.

77
    Odkop od branky Atalanty, domácí jsou blízko třem bodům.

75
    Dobrý pokus Emeghary, na bližší tyči, míč prosvištěl zhruba metr nad břevnem!

75
    Paulinho rozehrává volný kop, ale míč je ztečován na roh.

74
    Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Giuseppe De Luca, přichází Marko Livaja.

74
    Po faulu domácího Lucchiniho mají hosté volný kop ze vzdálenosti zhruba dvaadvaceti metrů od branky Atalanty.

73
    Nepřesný nákop domácích, pro míč si "došel" Bardi, který okamžitě rozehrává.

72
    Jenže hosté jako by spíše bránili, vpředu zůstává osamocený Paulinho.

69
    Bonaventura měl jen pár decimetrů k míči na hranici pokutového území, ale nakonec míč odehrál obránce Livorna.

68
    Mbyae je ale příliš důrazný v souboji na pravém křídle, je pískán útočný faul.

67
    Nepřesný nákop hostů, přesto po chybě Lucchiniho vybojovali hosté míč zpět na své kopačky.

67
    Na hřišti přibývá faulů, což lze přičíst zvýšené aktivitě fotbalistů Livorna, kteří již musí začít hrát agresivně a dostat soupeře pod tlak.

66
    Před nabíhajícím Paulinhem sbírá míč Consigli, který rozehrává.

65
    Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Luca Cigarini, přichází Daniele Baselli.

65
    Ale znovu, chce to více přesnosti, navíc je faulován De Luca.

64
    Castellini rozděluje míče ve středu hřiště.

63
    Střídání v týmu AS Livorno Calcio: ze hřiště odchází Giuseppe Gemiti, přichází Ishak Belfodil.

63
    Greco však na druhé straně také nepřesně centruje, Mbaye by musel mít dvoumetrové nohy, aby na míč dosáhl.

62
    Nepřesným centrem se domácí připravují o míč.

61
    Hosté musí začít hrát mnohem aktivněji, o což se nyní tak trochu snaží.

60
    Je za námi hodina hry, domácí vedou o dva góly a nutno dodat, že je to vedení zasloužené, v dosavadním průběhu zápasu jsou lepší týmem.

59
    Bergamo právě vstřelilo branku!
    Obránci Livorna se před nabíhajícím GERMÁNEM DENISEM nepochopitelně rozestoupili, všichni tři očekávali přihrávku, a tak Denis neváhal a z hranice vápna vypálil nechytatelně, domácí vedou 2:0!

57
    Ovšem celá akce Livorna končí pouze odkopem od branky Atalanty.

56
    Castellini nedokázal odcentrovat, hosté mohou ještě zaútočit.

55
    Pátý roh domácích rozehrál z levé strany Gigarini, ale defenziva Livorna odvrací.

54
    Del Grosso nacentroval do vápna z levé strany a vybojoval roh pro Atalantu.

54
    Atalanta drží svého soupeře na jeho polovině.

52
    Nakonec centr Mbayeho do vápna z pravé strany, tam hlavičkuje Emeghara, ale přímo do míst, kde čeká Consigli.

51
    Ceccherini získává míč a spěchá s ním na polovinu soupeře.

50
    Bonaventura padá v pokutovém území Livorna, ale není to faul, hraje se dál.

47
    Po nepřesném pasu Paulinha končí míč u Consigliho, který bude rozehrávat.

46

Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně ve 21:47 hodin.

Po prvním poločase zatím vedou domácí 1:0, když jedinou branku zápasu vstřelil ve 22. minutě De Luca. Hosté toho zatím příliš nepředvedli, jejich útočné akce končí zpravidla před pokutovým územím soupeře ztrátou míče a to se pak góly dávají velmi těžko.

45+1

45
    Poslední minuta prvního poločasu, domácí bojují před pokutovým územím soupeře.

43
    Nepřesný nákop na Cecheriniho, domácí získávají míč.

41
    Domácí postupují středem k pokutovému území soupeře, Bonaventura centruje z levé strany, ale to byl spíše ragbyový odkop, než cokoliv jiného...

40
    Poslední pětiminutovka prvního poločasu, hosté prohrávají 0:1 a zatím to nevypadá, že by se na tom mělo něco měnit, domácí kontrolují průběh zápasu.

39
    Hosté bojují před pokutovým územím, ale chtělo by to více klidu a přesnosti.

37
    Hosté postupují ve třech směrem k pokutovému území soupeře, ale vše končí taktickým faulem Yepese na pronikajícího Emegharu.

35
    Nepřesný centr domácích do vápna soupeře.

34
    Argentinec Denis faulován ve středu hřiště, domácí získávají míč.

33
    Bonaventura se dostává k odraženému míči, pálí z voleje z nějakých třiceti metrů, míč letí vedle branky.

32
    Volný kop pro Atalantu, domácí rozehrají z levé strany, na polovině soupeře.

31
    Žlutou kartu dostává Paolo Castellini (AS Livorno Calcio).

30
    Hosté rozehráli volný kop z pravé strany, ale je to pokus o jakýsi signál, který se hrubě nepovedl.

29
    Yapes fauluje Emegharu, byť se tomu hodně diví, ale faul to byl, volný kop pro Livorno v dobré pozici.

28
    Odkop od branky Livorna, míč letí na polovinu Atalanty.

27
    Ale to nebyl dobře rozehraný volný kop, domácí v pohodě odvrací.

26
    Volný kop pro Livorno, hosté rozehrají z nějakých pětadvaceti metrů.

25
    Hosté vhazují z pravé strany, na vlastní polovině.

24
    Odkop od branky Atalanty, o míč se nyní bojuje ve středu hřiště.

22
    GIUSEPPE DE LUCA se po bleskové útočné akci dostává ve vápně k míči a v obležení bránících hráčů Livorna pálí "z první", míč končí v bráně, domácí vedou.