Minnesota – Vancouver 2:5 (kon.) | NY Rangers – Philadelphia 3:1 (kon.) | Calgary – Anaheim 2:3 (kon.)
Calgary Flames
2:3 (0:1, 2:0, 0:2)
Anaheim Ducks
Čtvrtek 27.03.2014, 03:15 • Scotiabank Saddledome, Calgary • NHL

Z utkání mezi Calgary a Anaheimem je to již vše. Já se s vámi loučím a u dalšího on-line přenosu z utkání NHL zase někdy na počtenou. (05:49:35)

Dnešní utkání sledoval 19 289 diváků.

Ducks se ve třetí třetině podařilo otočit vývoj utkání ve svůj prospěch, když nejdříve ve 46. minutě vyrovnával stav utkání Perreault, na kterého pět minut před koncem ještě navázal Cogliano. Anaheim si tak z Calgary odváží oba body a Kačeři touto výhrou překročili hranici 100 nasbíraných bodů.

Střelec vítězné branky utkání: Andrew Cogliano.

60:00

59:53
    Cammalleri poslal z pravé strany kotouč na bránu Flames, kde se ještě pokoušel tečovat puk Glencross, ale puk je v lapačce Hillera.

59:42
    Domácí trenér si bere svůj oddechový čas.

59:42
    Saku Koivu (ANA) je vyloučen na dvě minuty za hákování, a tak budou hrát Flames v šesti proti čtyřem.

59:26
    Bouma vystřelil od modré, ale jeho střela skončila ně některém z bránících hráčů před Hillerem.

59:00
    Calgary zatím kombinuje ve své útočné třetině, ale domácí se neodhodlali ke střele.

58:39
    Rämö je na své střídačce a domácí budou hrát v šesti!

58:39
    Anaheim poslal kotouč na zakázané uvolnění, a tak se hra vrací před Hillera.

57:56
    Tlak Flames je teď obrovský. Domácí hráči drží hostující celek v jeho obranném pásmu a Hiller má ve své bráně co dělat, aby neinkasoval třetí branku.

57:27
    Backlund vystřelil z pravé strany a Hiller jeho střelu dokázal vyrazit za svou klec.

56:57
    Stajan chtěl nahrát na pravou stranu, kde si najížděl Hudler, ale pas domácího útočníka skončil až v rohu obranného pásma Ducks.

56:01
    Calgary se nevydařil jejich přechod přes útočnou modrou čáru, a tak se bude vhazovat ve středním pásmu.

55:32
    Anaheim pouze posunul kotouč do středního pásma a hosté se už nikam neženou.

54:41
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Ducks se dostávají do trháku v samotném závěru utkání. Silfvelberg nahrál na modrou Robidasovi, jehož následnou střelu dokázal Rämö vyrazit na levou stranu, kde však zrovna byl ANDREW COGLIANO, který poslal kotouč do odkryté části domácí brány. Asistence: Stephane Robidas, Jakob Silfvelberg.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 25. McGrattan (Westgarth, Wotherspoon), 40. Hudler (Šmíd) – 19. Bonino (Vatanen, Hiller), 46. Perreault (Vatanen, Maroon), 55. Cogliano (Robidas, Silfvelberg)

Calgary Flames: Rämö (MacDonald) – Giordano, Brodie, Russell, Butler, Šmíd, Witherspoon – Glencross, Stajan, Hudler – Cammalleri, Backlund, Byron – Bouma, Monahan, Colborne – Westgarth, Galiardi, McGrattan.
    Anaheim Ducks: Hiller (Andersen) – Lindholm, Lovejoy, Sbisa, Robidas, Allen, Vatanen – Selanne, Getzlaf, Perry – Maroon, Perreault, Palmieri – Cogliano, Koivu, Silfverberg – Rakell, Bonino, Jackman.

Rozhodčí: Jackson, Morton – Cvik, Wheler.

Diváci: 19 289