Tatran – Ostrava 5:6 (kon.) | Sparta – Chomutov 5:7 (kon.)
5:6 (2:3, 2:2, 1:1)
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Neděle 30.03.2014, 16:00 • SH TJ Tatran Střešovice • G2 liga juniorů

Ode mne je to pro tuto chvíli vše, přeji vám příjemný zbytek dne a těším se u dalších onlajn přenosů. (18:10:48)

A je dobojováno! Na více se již domácí nezmohli a i v druhém utkání tak prohrávají, tentokrát těsně 5:6! Série se tak stěhuje do Ostravy, kde budou mít Ostravané mečbol! Uvidíme, jak si s ním poradí.

60:00

59:43
    Oddechový čas pro hosty.

58:53
    Střešovice právě vstřelily branku!
    Tatran se ještě zdaleka nevzdává! TOMÁŠ NUSHART se hezky trefil ze vzduchu a už je to opět jen o jednu branku! Asistence: Jakub Slavík.

57:09
    Domácí to zkouší bez brankáře.

56:33
    Oddechový čas pro domácí.

55:10
    Kolísko se ocitl sám před brankářem, svou velkou šanci ale nedokázal proměnit.

53:50
    Domácí se okamžitě usadili v pásmu hostí a snaží se korigovat skóre.

53:28

51:28
    Ostrava právě vstřelila branku!
    Hosté dvojnásobnou přesilovku využívají! Z úhlu překonal brankáře MAREK LIPOVÝ! Asistence: Daniel Šešulka.

50:31
    Domácí budou hrát dokonce ve třech, dvě minuty za nesportovní chování vyinkasoval Dušek.

50:31
    Hosté si zahrají další přesilovou hru, na dvě minuty je vyloučen Vašíček za nedovolené vražení.

50:21
    Svými zákroky drží domácí ve hře Fibiger.

48:37
    Ožana se dobře vložil do střely Horkého.

47:10
    Další zakončení Slavíka znovu likviduje Mazánek.

44:40
    Střešovice si vytváří velký tlak, zatím však bez gólového efektu.

43:16
    Mazánek má teď více práce než jeho kolega na druhé straně, i se střelou Baumana si však poradil.

Jiří Zabilanský

Hledáme zpravodaje pro tým ESA logistika Tatran Střešovice. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 6. Slavík (Vaculčiak), 7. Bína (Beneš), 35. Zavadil (Bauman), 40. Zavadil (Skřivánek), 59. Nushart (Slavík) – 3. Foltinek (Kašovský), 13. Lipový (Kašovský), 18. Kováč (Foltinek), 34. Šešulka (Kováč), 38. Kováč (Šešulka), 52. Lipový (Šešulka)

ESA logistika Tatran Střešovice: Fibiger (Zavadil Václav) – Nushart, Šimon, Komárek, Horký, Švejkovský, Bína, Plecitý, Kolísko, Zavadil Jan, Láža, Vašíček, Skřivánek, Beneš, Vaculčiak, Bauman, Cihlář, Harapát, Slavík
    FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Mazánek (Antoš) – Šešulka, Svačinka, Řezáč, Lipový, Cirkl, Zimmer, Šimčík, Kováč, Ožana, Foltinek, Trulík, Kašovský, Vítovec, Křiva

Rozhodčí: Milan Baloun, Lukáš Čížek