Larssonová – Šafářová 0:2 (kon.) | Lepchenková – Cetkovská 1:2 (kon.)
1 6 0
Petra Cetkovská
2
6 2 6
Pondělí 31.03.2014, 19:32 • Family Circle Tennis Centre, Court Althea Gibson • WTA Charleston - Credit One Charleston Open (antuka)

0:6
    Je dobojováno, Lepčenková se nevešla do kurtu a Petra Cetkovská tak vyhrává rozhodující set 6:0!

0:5
    Třetí už ale Cetkovská využila, respektive Lepčenková ho soupeřce nabídla svým chybným returnem. Cetkovská vede 5:0!

0:4
    Je to 4:0 pro Cetkovskou, snahu Lepčenkové opět zmařila páska!

0:3
    Výborný servis pomohl Cetkovské k vedení 3:0 v rozhodující sadě!

0:2
    Ano, brejkbol je využitý! Cetkovská trefila směr úderu soupeřky a prohozem našla místečko, odkud Lepčenková zahrála pouze daleko mimo kurt! Cetkovská vede 2:0!

40-30
    Už to vypadalo, že Lepčenková nedosáhne na dobrý kraťas, jenže se z toho vyloupl úder přesně do růžku k základní čáře!

0:1
    Gembol je využitý, Cetkovská jde v rozhodujícím setu do vedení 1:0.

6:2
    Lepčenková ho využila, zahrála totiž do protipohybu Cetkovské. Druhý set je za námi, americká hráčka jej vyhrála 6:2.

5:2
    Hned ten první brejkbol využila, trefila totiž přesně lajnu a vede 5:2 ve druhém setu.

4:2
    Gembol je využitý, neboť return Cetkovské byl hodné nepovedený. Americká tenistka vede 4:2.

3:2
    Ten druhý už ale odvrátit nezvládla, obranný úder skončil daleko v zámezí. Lepčenková vede 3:2.

2:2
    Vyrovnáno na 2:2. Lepčenková tlačila křížnými údery a nakonec soupeřku udolala.

1:2
    Další trochu zbytečná chyba americké hráčky, to znamená, že Cetkovská vede 2:1!

1:1
    Je srovnáno, tohle si Lepčenková pohlídala a na síti ukončila výměnu. 1:1.

0:1
    Česká hráčka dobře útočí a vyplácí se. Po další dobře vedené výměně vede 1:0.

1:6
    Lepčenková končí první set dvojchybou, to znamená, že Petra Cetkovská vítězí 6:1.

1:5
    Výborně odpodávaný gem, na tohle prostě neměla Lepčenková nárok. Cetkovská vede 5:1.

1:4
    Ano! Cetkovská si nenechala tuto výbornou příležitost ujít a po bekhendu Lepčenkové do sítě vede 4:1 v prvním setu!

1:3
    Hned ten první využívá, Cetkovská opět minula, takže Lepčenková si bere jedno ztracené podání zpátky a snižuje na 1:3.

0:3
    Lepčenková se doslova vyházela a to znamená, že Cetkovská vede 3:0!

0:2
    Výborně! Po dobrém servisu si Cetkovská naběhla k síti a razantně zakončila. Vede 2:0.

0:1
    Druhý už ale Cetkovská využila a po další soupeřčině chybě se dostává do vedení 1:0 a bude podávat.